e
sv

Freshmag – Temiz WordPress Dergi Teması

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

destek

FreshMag temiz, şık ve sofistike Yaşam tarzı blogları için WordPress teması, çevrimiçi dergiler ve dijital gazeteler. Tema, yerel WordPress araçlarına dayanmaktadır ve ayrıca Unyson Framework tarafından sağlanan muhteşem işlevsellikle genişletilmiştir. FreshMag temasının görünümü ve verdiği his, WordPress Canlı Özelleştiriciyalnız sayfalar ve gönderiler isteğe bağlı olarak Unyson Sayfa Oluşturucu. FreshMag ile derginizi oluşturmayı, çalıştırmayı ve güncellemeyi sıradan ve sezgisel bulacaksınız.

Tema oldukca sayıda özel aletler benzersiz ve göz alıcı sayfa düzenleri oluşturmak için çeşitli widget alanlarına yerleştirilebilir. Çevrimiçi dergi veya dijital gazete için ek proje tasarlamak zor olmayacak. FreshMag, içeriğinizi (metinsel, video ve ses) kullanıcı dostu ve okunaklı bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak araçlarla birlikte gelir.

Temanın arayüzü son sıradüzen sezgisel olsa da, muhteşem dokümantasyon dosyaları ve arkadaş canlısı destek ekibiyle de yedekleniyor. Tema kurulumu veya yönetimi hakkındaki herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa – yardım etmek için buradayız!

 

 

oran destek

Değişiklik günlüğü

Sürüm 1.2 – 28 Eylül 2016
+ Added WPML Support

* Widgets "Recent Posts", "Tags", "Recent Comments": fixed title color
* Widget "Search": fixed looking glass icon color
* Resolved: Issue with Pager on edge case: a lot of paginator links on blog page
Sürüm 1.1 – 10 Ağustos 2016
* Suggested Header Background height changed 238 -> 290
* Updated styles for Social Icons in Header when Custom Header Image is active
* Fixed Footer Counter to better accomodate image counters
* Fixed Widgets sometimes shown as HTML
* Updated Documentation

+ Added Colors editing in Customizer
+ Added ability to turn off preloader animation
+ Added preloader animation
+ Added autoplay/duration options to Recent Posts Slider Widget

DEMOSATIN AL $49

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ek olarak eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza olanak sağlar. WordPress ücretli temalar Internet Sitenizi WordPress Temalarıyla Kurmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile web siteleri geliştirirken, binlerce açık kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli