e
sv

GAL token FTX borsasında listeleniyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Pek çok kulüp ve ulusal kadronun taraftar tokenlerini piyasaya süren Chilliz – CHZ ekosistemi kıymetli bir mutabakat daha yapıyor. Daha evvel tokenleri Binance üzerinde listelenen ekosistem artık de FTX borsasına gidiyor. 

GAL$ token fırsatı

Chilliz tarafından yapılan duyuruya nazaran FTX borsası üzerinde yakın vakitte taraftar tokenları listelenmeye başlayacak. FTX.com, Galatasaray’ın kripto para ünitesi GAL ve Inter’in kripto para ünitesi INTER’den başlayarak Chiliz taraftar tokenları için takviye sunacak ve dünya çapında milyonlarca sporsever için bu dijital varlıklara erişim sağlayacak.

Taraftar tokenlar, sahiplerinin Chiliz taraftar etkileşim platformu Socios.com’da kulüp kararlarına tesir edebilmesine; VIP tecrübelere, ödüllere, oyunlara, özel içeriklere, sohbet forumlarına ve müsabakalara erişmesine imkan tanıyan tahsil edilebilir, takas edilebilir dijital varlıklar olarak tanımlanıyor. 

FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, AC Milan, Arsenal ve Manchester City üzere 60 büyük spor tertibi Chiliz ile iştirak kurdu. Hem Inter Milan hem de Valencia CF, 2021/22 dönemi için formalarının ön tarafında kendi taraftar tokenlarını tanıtacak. Chiliz’in dünyanın dört bir yanındaki ofislerinde yaklaşık 160 çalışanı bulunuyor. İştirakin duyurulmasıyla birlikte GAL 10 doların, INTER ise 14 doların üzerine yükseldi.
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli