e
sv

Galaxy S21 FE, Kutudan Android 12 ile Çıkacak

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Galaxy S20 FE, daha düşük maliyetli amiral gemisi donanımı sayesinde geçtiğimiz yıl kullanıcılar ortasında büyük bir hit olmuştu. Lakin şirket, bir devam telefonu için planlarını daima olarak erteliyor. Akıllı telefon serisinin yeni modeli bir mühlet için iptal edilmişti. Fakat son vakitlerde ortaya çıkan yeni sızıntılar, akıllı telefonun yaklaşmakta olduğunu gösteriyor. Galaxy S21 FE akıllı telefonun bu kadar gecikmesi ise öbür bir avantajın ortaya çıkmasını sağlıyor.

SamMobile’ın, Galaxy S21 FE için aygıt yazılımının bir koyasını aldığı ve bunun Android 12 tabanlı olduğunu keşfettiği bildirildi. Bu durum, Galaxy S21 FE’yi satın alan tüm kullanıcıların, Android 12’de bulunan her şeyin yanı sıra Samsung’un One UI 4.0 yazılımının tüm geliştirmelerine de daha sonraki rastgele bir güncellemeyi beklemeden sahip olacağı manasına gelmekte. Ayrıyeten, Galaxy S21 FE’nin Samsung’un öteki amiral gemisi aygıtlarına sağladığı standart üç jenerasyon Android güncellemesi alacağını varsayarsak, telefon kullanıma sunulduğunda Android 13, 14 ve 15’i alabilir demek de mümkün oluyor.

Galaxy S21 FE’nin Ocak ayında piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Bunun çabucak akabinde Şubat ayı için ise Galaxy S22 serisinin lansmanından bahsediliyor. Galaxy S21 FE’nin tasarımı, hem Exynos 2100 hem de Snapdragon 888 varyantları ile giriş düzeyi Galaxy S21 ile neredeyse tıpkı görünüyor.

Son olarak bu ayın başlarında ortaya çıkan bir sızıntının Avrupa’daki Galaxy S21 FE’nin temel 128GB model için 660€’nun çabucak altında ve 256GB versiyonu için 705€ üzere fiyat etiketlerinin varlığını ortaya koyduğunu belirtelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli