Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları

Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları

Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları Geçen yıl Samsung, Galaxy S20 Ultra’yı 1.400 dolara piyasaya sürdü. O zamanlar, bu yüksek fiyata bile neredeyse görkemli bir telefon bulunduğunu söylemiştim , bir tek telefonun bazı eksiklikleri vardı. 2021’de yeni Galaxy S21 Ultra ve spoiler uyarısına sahibiz, Samsung burada güçlü bir paket sunuyor. Yıldan yıla geliştirilmiş teknik özelliklere, S Pen desteğine, 3 büyük Android güncellemesini alacağınız garantisine ve gelişmiş bir kamera sistemine sahibiz. Tüm bunlardan bahsediyorum şu sebeple Samsung, S21 Ultra’yı geçen yılki S20 Ultra’dan daha ucuz hale getirdi.

Bir tek gene de, 1199 $ bunun şeklinde zamanlarda büyük bir miktar para, bu yüzden bu şekilde bir satın alma işlemi yapmış olup yapmamanız gerektiğine karar vermenize destek olmak için, telefonu adım adım çalıştırdık. Düşüncelerimizi paylaşmamıza izin verin.

Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları’nın nesi iyi?

Tüm özellikler. Tahmin edilebileceği şeklinde, S21 Ultra, 2021’de gerekseme duyabileceğiniz ve isteyebileceğiniz en iyi özelliklerin tümü ile donatılmıştır. Yüksek yenileme hızına haiz yüksek çözünürlüğünde olan bir ekran, en yeni Qualcomm silikon, bol miktarda oranda oranda RAM, büyük bir pil ve hatta Galaxy Note serisinin S Pen’ini entegre etti. Oh, ve bunların hepsini fiyatı düşürürken yaptılar.

Sizin için resmin tamamını boyamak için Galaxy S21 Ultra, 120 Hz’e kadar yenileme hızına haiz 6.8 inç QHD + Sonsuz-O ekrana (3200 x 1440) (120 Hz’de QHD desteklenir), Snapdragon 888 işlemci, 12 GB + RAM, 128 GB + depolama özelliklerine haizdir. , 5.000 mAh pil (süratli kablolu ve kablosuz şarj desteği), stereo hoparlörler, IP68 derecesi, yükseltilmiş ultrasonik parmak izi okuyucu, dörtlü arka kamera sistemi (108MP geniş açı + 12MP ultra geniş + 10MP telefoto + 10MP telefoto), 40MP ön kamera, ve One UI 3.1 çalıştıran Android 11.

Tam bir Galaxy S21 serisinin teknik özellikleri sıralaması için buraya bakın .

Samsung’un genişletilebilir depolama yada daha oldukca temel depolama kapasitesi dahil etme arzusunun yanı sıra, 128 GB fazlaca eli açık olmadığından, S21 Ultra fazlaca şey kaçırmıyor. Bazıları, telefonun Samsung Hisse için MST içermediğine işaret edebilir, bir tek NFC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinde benimsenmesiyle, bir oldukca alıcı için bunun bir antak kalma olmaması gerektiği şeklinde görünmüyor. Bu telefon, her insanoğlunun gerekseme işitebileceği şeylerin çoğuna haizdir.
Bu Ekran.Parlak, net ve 120Hz’de uçuyor.

DisplayMate’in nerede ise A +++ derecelendirmesini verip vermediğinden güvenilir değilim, bir tek Samsung, gözlerimin bir akıllı telefondaki en iyi ekran olduğuna inanılmış olduğu şeyi sağladığından, vereceğini varsayıyorum. Renkler patlıyor, siyahlar siyah, gözlerinizi yormamak için düşük ışığa gerekseme duyduğunuzda görkemli derecede karanlık oluyor, güneş ışığında çılgınca parlıyor ve mütevazi bir halde fazlaca güzel görünüyor. 6.8 ″, Pixel 5’ten gelmeye alıştığımdan fazlaca daha büyük, bir tek videoları tüketirken ve oyun oynarken, bol miktarda oranda oranda ekran alanına haiz olmak hakikaten güzel. Ekran, Her Zaman Açık Ekranı, Uyarlanabilir Parlaklığı destek sunar ve ek olarak kullanıcının Canlı ve Organik şeklinde ekran modları içinde seçim yapmasına olanak tanır.

Ekran modları işlevi yeni değil, bir tek aşina değilseniz, kullanıcı RGB değerlerini ve beyaz dengesini ekranın kendisi için manuel olarak özelleştirebilir.

Ek olarak daha yüksek yenileme oranını da tartışmak isterim, bir tek bu da yeni değil. Daha akıcı animasyonlar ve performans görünümü söz mevzusu olduğunda buradaki her insanoğlunun daha yüksek bir yenileme hızının faydalarını anladığını güvenle söyleyebilirim, bir tek görkemli olan Samsung’un 10Hz ve 120Hz içinde otomatik geçişe müsaade eden Adaptive ayarı. Bu kabiliyet, cihazın gerekseme duyduğunda güç tasarrufu yapmasına destek olmalı, bir tek aynı anda, bu 120Hz davranışını kilitlemenin bir yolu olmasını arzuluyorum. Pil ömrü nalet olsun.

 • Yazılım. Galaxy S21 Ultra’ya yüklenen, Samsung’un kendi One UI 3.1 hususi dış görünümü üstte olan Google’ın Android 11’idir. Samsung’un cildinde olmayan pek fazlaca kişi bulunduğunu bilsem de, açık sözlü olacağım ve One UI 3.1’in görkemli bulunduğunu size bildireceğim . Samsung’un, asla kimsenin Bixby’yi kullanmak istememesinin mümkün bulunduğunu kabul etmesi büyük bir değişiklik, bundan dolayı artık kullananların Google Discover’ı başlatıcı uygulamasına entegre etmelerine izin veriyor. Bu değişiklik, kitabımda yazılım deneyimini otomatikman 100 kat daha iyi hale getiriyor. One UI’nin içine giren güzel şeylerin yanı sıra, Android 11’in kendisi de iyidir.

Biz ettik yorulmadan Android 11 ve changelog tartışılan gene edeyim gerek görmeleri için, fakat Android 11 bazı büyük değişimler içermemektedir. Örnek olarak, mesajlaşma uygulamalarınız için Baloncuklar, kullanışlı bölümlere ayrılmış bir bildirim açılır menüsü, uygulamalar için tek seferlik izinler ve yerleşik akıllı ev kontrolleri.

 • 3 Büyük Android Güncellemesi : Samsung’un son olarak cihazları için 3 senelik büyük Android işletim sistemi güncellemeleri sağladığını söylememe gerek yok . Doğru, bu telefon sonunda Android 14’ü alacak. Oldukca pahalı bir akıllı telefon almayı düşündüğünüzde, bu bir yatırım ve Samsung, bir sonraki Android telefonunuzu onlardan satın almanın iyi bir karar olmasının başka bir nedenini sunuyor.

Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları yazılım Birkaç şeylere ben vurgulamak isterim içeride İleri bulunuyor Özellikleri menüsündeki şeylerin bir oldukca sayılabilir. Bu menünün içinde, Samsung’un DeX’i (bir bilgisayar ekranı için tam bir masaüstü arayüzü), Windows’a Bağlantı (aslına bakarsak cihazda yerleşik bir ton Windows entegrasyonu vardır), öğrenilecek fazlaca sayıda hareket hareketi, tatlı Böylesine büyük bir aygıt için kullanışlı olan tek elle kullanım modu, Bixby Rutinleri (göz yuvarlanması) ve ek olarak yerleşik bir ekran görüntüsü ve ekran kaydedici yazılımı. Galaxy S21 serisinin yazılımında yerleşik mutlak tonlarca şey var ve İpuçları ve Püf Noktaları videosu biçiminde tam bir arıza istiyorsanız, bu incelemenin Videolar bölümünde birazcık daha aşağıya bakın.

 • Hızlıdır. Bol miktarda oranda oranda RAM ve yeni Snapdragon 888 işlemci olarak etiketlenebilecekler yardımıyla, Galaxy S21 Ultra’daki performans birinci sınıf. Bir tek 12GB + 128GB modelini kullandım, bu yüzden 16GB modelinin daha da iyi olabileceğini düşünüyorum, bir tek bir oldukca süre 12GB alıcılar için fazlaca iyi olmalı. Demek istediğim, tüm bu RAM’e ne için ihtiyacın var ki? Oyunlar oynadım, çoklu vazife yaptım ve bu 12GB miktar iyi görünüyor. Şimdi, bu 128GB depolama kapasitesi talihsiz, şu sebeple bu kadar alanı doldurmak kolay olabilir ve genişletilebilir depolama kapasitesi yoktur, bu yüzden bunun görkemli bir kurulum bulunduğunu söylemiyorum. Bir tek, geçen bir buçuk hafta yaşadıklarımdan, fazlaca iyi performans gösteren bir aygıt.

Şimdi, insan gözüne süratli görünen bu yeni Android telefonlar, kısmen teşekkür etmek için ekranda artırılmış yenileme hızına haiz. Bu Galaxy S21 Ultra’da, oyununuz için fazlaca iyi olan 120 Hz’e kadar çıkabilirsiniz. Heck, menüler içinde gezinmek ve ayarlarla oynamak bile bu yeni cihazlarla bakmak güzel. Bazılarının fark göremediklerini söylediğini görüyorum, bir tek benim için Pixel 5’te 90 Hz hızından çıkmak bile oldukça tesiri altına alan. Ve 60Hz’lik bir cihazdaysanız ve arkasından 120Hz’e satın aldıysanız size yardım edin.

Tamamen gece ve gündüz.

 • O fazlaca hoş. Samsung’un Galaxy S21 serisinin yeni estetiğinin büyük bir hayranıyım. Kameraların gövdeye entegre edilme şekli bir tek temiz görünüyor ve şu anda piyasada gördüğümüz her şeye benzemiyor. Bir firmanın ortaya çıkmasının ve bir telefonun arkasına kare yada dikdörtgen atmanın çekici olmadığını anlamasının niçin bu kadar uzun sürdüğünden güvenilir değilim, fakat işte buradayız ve bugünlerde birçok aygıt aynı görünüyor. Bu Galaxy S21 Ultra, piyasadaki her şeye benzemiyor ve açıkçası hoşuma gitti. Samsung için bir ilk olan gerçek mat siyah renk olan Mistik Siyah renk seçeneğine sahibim. Geçtiğimiz yıllarda Samsung’dan pek fazlaca parlak seçenek gördük, bir tek bildiğime nazaran ilk kez gerçek bir mat seçeneğe haiz olduk. Parmak izlerini ve gresi o denli iyi yönetim ediyor ki, bu görkemli.
 • Kameralar.S21 Ultra’da dördü arkada ve biri önde olmak suretiyle toplam beş kamera var. Arka tarafta 108MP ultra geniş açılı lens, 12MP geniş açı ve ek olarak bir çift 10MP telefoto lens var. Tüm bu lensler, fazlaca yönlü bir kamera sistemi oluşturmak için bir araya geliyor, 100x Space Zoom ile süper geniş ve süper yakınlaşabiliyor, hem sıkı hem de geniş işlevsellik iyi oranda görsel ayrıntıyı koruyor. Hala Space Zoom’da tamamen satılmıyorum, şu sebeple birçok çekim bir tripod kullanılmadığında yağlı boya tablolarına benzemeye devam ediyor, bir tek aramızdaki hususi gözler bundan kurtulabilir.
 • Şahsen benim için hala 4: 3’te 12 megapikselde çekim yapıyorum. 108MP seçeneğini 4: 3 olarak etkinleştirebilirsiniz, bir tek fotoğraflar 15MB’nin üstünde gelir ve bu telefonda sınırı olan oranda depolama kapasitesi vardır, Telefonun tüm kapasitesini yüksek çözünürlüğünde olan fotoğraflarda kullanmak pek zekice değil. Aynı şey 8K video kaydı için de söylenebilir. Bu görkemli olsa da, bir dakika uzunluğundaki 8K videonun ne kadar depolama kapasitesi kaplayabileceğine şaşkınlık edeceksiniz (benim testlerim her seferinde 0,5 GB’ın üzerindedir), bundan dolayı bu üst düzey özelliklerin bir oldukca sonunda size mal olacak ham depolama açısından.
  Düzgüsel 12 MP nişancı ile dışarıdayken, burada sevilecek fazlaca şey var.
 • Otomatik pozlama kabiliyetleri oldukça iyi olan kamera nesnelere odaklanmak için delicesine süratli. Bir tek birkaç saniye içinde nişan alabilir, şut çekebilir ve fazlaca sayıda çekim yapabilirim ve sonuçlar görkemli. Daha düşük çözünürlükte bile, çekimler oldukça ayrıntılıdır ve fazlaca sayıda renk patlaması vardır. Ek olarak Samsung’un videolar için stabilizasyonu ile oynadım ve evet, hakikaten fazlaca iyi.
  Yazılım açısından, ihtiyacınız olabilecek her şey var. Portre modu, Pro Video Modu, Gece modu, Süper Ağır Çekim, Hyperlapse, yeni Yönetmen Görünümü ve Samsung’un sevilen Tek Çekim var. Hepsi orada ve oynaması fazlaca keyifli.
 • Pil ömrü. 5.000 mAh kapasitesiyle ve kullanımımı öğrendikten birkaç gün sonrasında bu telefon görkemli bir pil ömrüne haiz. Şarj hızları 25W’da maksimuma çıkar, bir tek süratli kablolu ve kablosuz şarj elde edersiniz. Telefon ek olarak, diğeri cihazları telefonun arka tarafınca şarj etmenize olanak tanıyan Wireless Powershare’ı da destek sunar. Güzel.
  Benim için günüm bir fazlaca süre 07: 00-23: 00 arası ve daima minimum 5 saat zamanında ekran alıyorum. Bir oldukca gün, telefonumu bir gecede fişten çekecek kadar meyve suyum vardı ve hala sabahları averaj% 30-40 pilim var, bu yüzden şimdiye kadar pil deneyimimden başka bir şey kalmadım.

Birazcık desteğe ne gerek olabilir?

S Pen, sonradan düşünülmüş şeklinde geliyor. Galaxy S21 Ultra, Samsung‘un S Pen kalemini desteklerken, uygulama birazcık sonradan düşünülmüş şeklinde geliyor. Bir Galaxy Note cihazında, S Pen, uzak işlevler için Bluetooth ile donatıldı, bir tek Samsung’un mağazasında sattığı bağımsız 40 $ S Pen, Bluetooth özelliğine haiz değil. Ek olarak, telefonunuzu ve S Pen’i o evi sattıkları kasalar çöp şeklinde görünüyor.

Note serisindeki S Pen son zamanlarda beni etkilemiş olsa da, bu değil. S Pen işlevselliği açısından geriye doğru büyük bir adım atmak gibidir. Bununla birlikte, Samsung S Pen Pro’yu piyasaya sürmeye karar verdiğinde bu durum değişebilir, varsaydığımız şey, desteklenen Galaxy cihazları için daha büyük 99 $ ‘lık Bluetooth destekli kalem olacak. Lansmanı niçin bu telefonun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk getiremediler, hiçbir fikrim yok, bir tek insanların 40 $ S Pen satın alıyorlarsa ve bizim tüm özellikleri hakikaten almıyorlarsa dolandırıldıklarını hissediyorum. bu sistemin yapabileceğini biliyorum.

Bir Galaxy S21 Ultra satın almalı mısınız?

Açıkçası, geçmişte Samsung cihazları satın aldıysanız ve bir tane daha istiyorsanız, Galaxy S21 Ultra’yı satın almalısınız. Asla yakınma etmediğim görkemli bir aygıt. Şimdi, bu kişisel olarak kullanmaya devam edeceğim anlamına mı geliyor? Heck hayır, benim için fazlaca büyük, bir tek Pixel 5’imin telefonunun 1000 katı bulunduğunu ve hatta yakın olmadığını kabul edebilirim. Evet, Pixel 5’ten birazcık daha pahalı, bir tek bu fiyat size her şeyi iyi icra eden bir telefon alıyor. Görkemli pil ömrüne, görkemli kameralara, görkemli performansa ve önümüzdeki üç yıl için önemli Android yazılım desteğine haizdir.

Galaxy S21 Ultra İnceleme Özellikleri Ve Başarıları Bunu söylemekten nefret ediyorum, bir tek şu anda paranızın karşılığını veren başka bir OEM görmüyorum. Bir telefon için pazardaysanız, yalnızca bir Samsung telefonu haricinde bir şeyi düşünmek için kendinize bir fenalık yapıyorsunuz. Pixel fanatikleri benden nefret edecek, bir tek Samsung’un şu anda emsalsiz Android kralı bulunduğunu ve muhtemelen öngörülebilir gelecekte bu şekilde kalacağını inkar etmek mümkün değil.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli