e
sv

Getir, kullanıcılarını sevindirecek hizmeti sunmaya başladı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Koronavirüs hayatımıza girdiğinden beri beşerler market alışverişlerini uygulamalar üzerinden yapmaya başladılar. Birbirinden farklı kampanyalar sunarak öne geçmeye çalışan bu uygulamalar ortasında Getir uygulaması da epeyce değerli bir yere sahip.

Platform, bünyesini günden güne büyütüyor diyebiliriz. Getir ile başlayan serüven, Getir Büyük ve Getir Yemek kısımlarıyla genişletilmişti. Akabinde Çarşı sekmesi de alan uygulama artık web üzerinden de hizmet vermeye başlayacak.

Getir, web sitesi üzerinden de hizmet vermeye başlıyor

Pandemi periyoduyla birlikte en çok kullanılan uygulamalar ortasında yerini alan market uygulamalarına ilgi büyük diyebiliriz. Platformun son yıllarda kıymeti gitgide arttı ve birbirinden farklı işlere imza atmaya başladı. Platform geçtiğimiz periyotlarda 150 milyon dolarlık bir yatırım daha almayı başardı. Böylelikle daha da kıymetlenen uygulama kullanıcıları mutlu edecek farklı özellikler sunmaya devam ediyor. Getir en son aldığı yatırımlarla pahasını 7,56 milyar dolara kadar yükseltmeyi başardı. Bu da uygulama için önemli bir muvaffakiyet.

Rakiplerine benzeri biçimde artık web sitesi üzerinden de hizmet verecek olan Getir, uygulama ile birebir hizmeti sunacak. Getir yemek için zati web sitesi mevcuttu fakat artık market alışverileri için de bir websitesi takviyesi sunuluyor. Uygulamayı sıklıkla kullananları sevindirecek bir haber olduğunu düşünüyoruz. Siz Getir uygulaması kullanıyor musunuz? Getir’in kampanyalarından ve suratından mutlu musunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli