e
sv

God of War oyuncularına müjde! PC sürümü yolda

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Nintendo ve Sony, stüdyolarından çıkan oyunları olağanda öteki platformlarda sunmuyor. Lakin bu durum son bir kaç yılda değişmeye başladı diyebiliriz. Sony bir çok PlayStation oyununun PC’ye geleceğinimüjdeledi. Uncharted 4 geçtiğimiz hafta PC için resmi olarak duyuruldu. Artık ise oyun severleri daha da şad edecek bir oyun PC sürümüyle yolda. God of War PC sürümü ile yakında oyuncularla buluşabilir.

Bir oyuncu, NVIDIA GeForce NOW bulutu üzerinde birtakım değişiklikler fark etti. Burdan yola çıkarak mevzuyu irdeleyen oyuncu God of War için PC sürümünün yolda olabileceğine dair ipuçları buldu. Buna nazaran PlayStation’a özel God of War üzere oyunlar Steam üzerinden Windows PC’ye sunulabilir.

God of War oyunu için PC sürümü yolda olabilir

PC’ye gelecek oyunların listelendiği listenin içerdiği birtakım şeylerin yasal olabileceğine inanmak için nedenler de var. Nvidia, bunun gerçek bir liste olduğunu doğruladı. Resmi olarak oyunları PC’ye getireceğini tam olarak söylemese de oyunlarla ilgili test etabında olduklarını duyurdu.

Yalnızca God of War ile de kalmayacak. Daha bir çok tanınan oyunun PC sürümleri üzerinde test çalışmaları sürüyor. Bu oyunlar ortasında God of War, Gran Turismo 7, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls Remake, Returnal, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank üzere isimler yer alıyor. Oyun severler için hoş günler yolda diyebiliriz. Şirketten bahisle ilgili resmi bir açıklama geldiğinde tüm detaylar netliğe kavuşacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli