e
sv

God of War’un ayrıntılı PC sistem ihtiyaçları açıklandı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Sony Interactive Entertainment Santa Monica Studio’nun yaptığı God of War’un PC sistem ihtiyaçları paylaşıldı.

Geçtiğimiz saatlerde PC için özel bir fragman paylaşıldı ve PC özellikleri açıklandı. Birebir vakitte sistem ihtiyaçları de belirli oldu. God of War’un PC sürümü 14 Ocak 2022’de Steam ve Epic Games üzerinden çıkış yapacak.

PC Sistem İhtiyaçları

God of War PC Özellikleri

Aslına Sadık Varlıklı Görseller
PC için daha da geliştirilmiş çarpıcı görseller. En üst performansı sunabilmek için kilidi kaldırılan kare suratlarıyla, destekleyen aygıtlarda [MU1] gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. Daha yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş ekran alanı yansımaları, GTAO ve SSDO eklentileri ve çok daha fazlasını sunan geniş grafik seçenekleri ve hazır ayar yelpazesiyle kendi ayarlarınızı belirleyin.

NVIDIA® DLSS ve Reflex Dayanağı
Kalite, performansla buluşuyor. Muhakkak başlı Nvidia GPU’larında kare suratlarını artırmak ve hoş, keskin manzaralar elde etmek için NVIDIA Derin Öğrenme Muhteşem Örnekleme (DLSS) teknolojisinin yapay zekâ gücünden yararlanın. İstek ettiğiniz tepkisel oyun tecrübesiyle daha süratli reaksiyon verebilmenizi ve daha sert kombolar yapabilmenizi sağlayan NVIDIA Reflex Düşük Gecikme teknolojisini kullanın.

Kişiselleştirilebilen Denetimler
Nasıl isterseniz o denli oynayın. DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz denetim aygıtları başta olmak üzere geniş oyun kumandası ve tuşları büsbütün değiştirilebilir fare ve klavye takviyesi sayesinde her aksiyona oynanış şeklinize uyacak ince ayar çekme gücü ellerinizin ortasında.

Ultra Geniş Ekran Takviyesi
Atmosfere hiç olmadığı kadar gireceksiniz. Panaromik geniş ekranda nefes kesen görüntülerle İskandinav topraklarında seyahat edin. 21:9 ultra geniş ekran dayanağı ile God of War™, özgün kusursuz tiyatral görünümü daha da ileriye taşıyarak sinema kalitesinde bir tecrübe sunuyor.

God of War PC Fragman

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli