e
sv

Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır?

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Google Chrome, müşterilerini çekmek için heyecan verici teklifler ve avantajlar duyurmaya devam ediyor. Google birçok çevrimiçi mağazanın, müşterilerin en düzgün teklifi almasına yardımcı olacak yeni bir özellik sunuyor.

En tanınan tarayıcılardan biri olan Google, artık eserler ve eserlerdeki fiyat düşüşlerini izleyecek. Bu, siteleri farklı ayrı ziyaret etmek ve makul eserlerin fiyatının değiştirilip değiştirilmediğini görmek için sayfayı yenilemek için sitelere tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak. Yeni bir bilgi gönderisinde Google, tatil alışverişini en düzgün fırsatlarla bitirmek için kimi ipuçları ve püf noktalarını da ayrıntılandıracak.

Chrome’da Fiyat Düşüşlerini Takip Edin!

Şu an itibariyle, bu özellik sadece Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Yeni ‘Fiyatları Takip Et’ özelliği, sekme ızgarasında eserin yeni fiyatının yanı sıra eserin özgün fiyatını gösterecek ve yeni bir görsellik uygulayarak alışveriş yapanlara yardımcı olacak.

Bu biçimde, müşteriler bir öğenin indirimli fiyatını görebilecek ve Chrome uygulamasındaki fiyat değişikliğini takip edebilecekler.

Birden fazla farklı sekmedeki birden fazla eser için, her sekme ve eser başka bir görsel olacak halde ve kullanıcıların birçok eserin fiyatlarını birebir anda süratli bir halde izlemelerini sağlayacak.

Google’da fiyat düşüşü nasıl takip edilir?

Alışveriş yapanların Android’de Chrome’u açmaları ve sağ üst köşedeki üç noktalı menüye gitmeleri gerekecektir.

Daha sonra, yeni bir ‘Fiyatları Takip Et’ seçeneğini görecekler.

Bu sekmeye tıklanınca, kullanıcılar satın almak istedikleri eserlerdeki fiyat düşüşünü görecekler.

Bu özelliğin sırf Google Chrome güncellenmiş sürümünde mevcut olduğu bilinmelidir.

Ayrıyeten, Google Chrome, kullanıcıların Google Lens’i kullanarak çevrimdışı mağazalardan imaj almalarını ve çevrimiçi platformlarda aramalarını sağlayacak ‘Anlık Manzarayla Arama’ özelliğini de ekledi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli