e
sv

Grundig Toronto 40GEF6955B Full HD 40 inc 102 Ekran Uydu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

Satın AL

  Full Hd  FHD Beko Televizyonlar ile standardınızı yükseltin! FHD Beko TV ile gerçeğe yakın sahneler şimdi daha detaylı ve daha net.   HDR    Mükemmel bir görsel edinim sizi bekliyor! Beko TV’lerdeki HDR teknolojisi ile, parlak sahnelerde daha net ve ayrıntılı renklerin, yüksek kontrast ve karanlık sahnelerde daha çok ayrıntının tadını çıkarın.   Parlak zeka Televizyon   Keyifli Beko Parlak zeka TV hayatına adım atın! Beko Smart TV ile varlıklı içeriklerle dolu birbirinden eğlenceli ve popüler uygulamalara, arzu ettiğiniz zaman, kolayca erişin.   Netflix Uygulaması   Netflix uygulaması, Beko Smart televizyonunuzda! Oldukca sevdiğiniz film ve dizileri, Beko Parlak zeka TV’nizden Netflix uygulaması ile büyük ekranda izlemenin keyfini yaşayın. *İçeriklerin oynatılması için Netflix üyeliği gerekmektedir.   Yeni Nesil Parlak zeka İşlemci   Muhteşem görüntünün peşindeki gücü keşfedin! Yeni nesil, dört çekirdekli hususi işlemci, izlediğiniz bütün sahneleri oldukça süratli çözümleme ederek, en olağanüstü görüntüyü, en canlı renkleri, ve en muhteşem bilgileri size sunuyor    Kuvvetli Ses Teknolojisi   Televizyonunuzdaki kuvvetli ses teknolojisi! Beko TV’lerin hususi tasarımlı, dahili hoparlörleriyle; kaliteli, varlıklı ve oldukça boyutlu bir ses deneyimi yaşayın.

Parlak zeka/web

Grundig Toronto 40GEF6955B Full (*40*) 40 inc 102 Ekran Uydu

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

 1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
 2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli