e
sv

Haftanın Payı: Değişen Sezonlar – PlayStation.Blog

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Geçen hafta, #PSshare #PSBlog kullanarak en sevdiğiniz oyunların değişen sezonlarında ilerlemenizi ve yaz, sonbahar, kış ve baharı öne çıkaran manzaraları paylaşmanızı istedik. Karlı tepelerden güneşin dövdüğü çöllere, çimenli tarlalardan düşen yaprak yığınlarına kadar, işte bu haftanın mevsimsel vakaları:

İlkbahar, Immortals Fenyx Rising’in gür ve renkli dünyasında ortaya çıktı. jpvp_1.

Yarny, bu Unravel paylaşımında düşen sonbahar yapraklarından ortaya çıkıyor. Nu_Lupo.

Bir Sawtooth, Horizon Zero Dawn’ın karlı tepelerinde pusuda bekliyor. ameeba37.

Red Dead Redemption 2’nin bu kavurucu yaz sahnesinde güneş batıyor. Candy__Spice.

Ellie, bu The Last of Us Part II paylaşımında Jackson’ın kış manzarasının tadını çıkarıyor. lilactric_.

Çiçekler, Ghost of Tsushima’nın karşısındaki talibi dolduruyor. dead_end_fufufu.

Arama #PSshare #PSBlog Bu haftanın temasına daha oldukça giriş görmek için Twitter yada Instagram’da. Bir sonraki Haftanın Paylaşımı’nda yer almak ister misiniz?

GÖNDEREN: 31 Mart Çarşamba 09:00 PT

Gelecek hafta, oyundaki favori karakterlerimizin ifadelerine daha yakından bakacağız. Öfkeli yüz buruşturmalarından neşeli gülümsemelere kadar, öne çıkma şansı için #PSshare #PSBlog kullanarak seçtiğiniz oyundan tesirinde bırakan portreleri paylaşın.


Daha oldukca fotoğraf modu anınızı paylaşmak ister misiniz? ABD’li oyuncular girebilir Red Bull Capture Point yarışması* coşku verici ödüller kazanma şansı için. Tüm ayrıntıları şurada görün: redbull.com/capturepoint.

BU BİR BECERİ YARIŞMASIDIR. PS4 / 5 KONSOLU, PLAYSTATION ™ NETWORK, TWITTER® HESABI VE KATILIMCI OYUNLARA ERİŞİM OLMALIDIR. 1 Şubat 2021’de adım atar, 21 Mayıs 2021’de sonlanmış olur. 18 yaşından büyük ABD’de yasal ikamet edenlere açıktır. Girmek, oyun içi görüntüyü yakalamak ve Twitter’da # RedBullCapturePoint ve #contest ile paylaşmak için. Tüm girişler 2 Mayıs 2021’e kadar gönderilmelidir. Sınır: Kişi başına 18 giriş. Ödül kategorileri, değerlendirme bilgileri, engellemeler ve Resmi Kurallar için: redbull.com/capturepoint. Sponsor: Red Bull North America, Inc., 1740 Stewart St., Santa Monica, CA 90404.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli