e
sv

Hayatta kalma simülasyon oyunu Desert Nomad, Android aygıtlar için erken erişime açıldı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Treastone LTD’nin yaptığı simülasyon hayatta kalma oyunu Raft Survival: Desert Nomad – Simulator, Android aygıtlar için erken erişime açıldı.

Şu anda itibaren Google Play üzerinden oyunu fiyatsız olarak aygıtınıza indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısını ve mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Raft Survival: Desert Nomad – Simulator Hakkında

Desert Nomad – çöl kumu okyanuslarının uçsuz bucaksız genişliklerinde kapana kısılmış yalnız bir kurtulan olarak oynadığınız yeni en yeterli fiyatsız çevrimiçi hayatta kalma oyunlarından biridir ve yalnızca havada yüzen bir sal üzerinde hayatta kalmaya çalışmak için geriye kalan tek amacınız. Yetersiz beslenme ve susuzluktan ölmemek ve her an sizi bitirmeye hazır çöl canavarlarının pençelerinde vefatla karşılaşmamak için her şeyi yapın. Çölün uçsuz bucaksız topraklarını dolaşın, sıhhat, açlık ve susuzluk göstergelerini izleyin ve öteki kurtulanları arayın.
Bu hayatta kalma oyunu simülatörüdür – büyük bir hava sal kalesi inşa edebilir, binaları geliştirmek için yararlı kaynaklar toplayabilir ve kendinizi davetsiz konuklardan korumak için çeşitli zırh ve silahlar üretebilirsiniz.

Desert Nomad’da hayatta kalma oyunu kuralları:

• Yapın ve inşa edin;
• Kaynakları toplayın ve üretin;
• Çok çeşitli silahlar ve zırhlar yapın;
• Tehlikeli canavarlara karşı savaşın;
• Farklı pozisyonlara sahip devasa bir dünyayı keşfedin.

Yeni bölgeleri keşfedin 
Bu dünyada hayatta kalan tek kişi sensin, yani sal üzerinde havada bir seyahate çıkarken yeni enteresan yerleri keşfetme fırsatına sahip olacaksın, açık dünya seni bekliyor. Hayatta kalma stratejinizi yapın. En ufak bir ayrıntıyı kaçırmayın, zira yeni bölgelerde salın gelişimi için eşsiz kaynaklar bulabilir, yeni hayvan ve canavar cinsleri ile tanışabilir, temalı vazifeleri tamamlayabilir ve pahalı mükafatlar kazanabilirsiniz.

Kaynak Toplama ve Üretim İstasyonları 
Başarılı bir sal gelişimi için inançlı bölgenizi oluşturmanız ve yararlı kaynakları stoklamanız gerekir. Fiyatsız hayatta kalma oyununda hayatta kalmak için, su ve yiyecek çıkarmak için makineler ve ayrıyeten salı geliştirmek için giysi ve gereç yapmak için aygıtlar inşa edebilirsiniz, o vakit Yabanî Batı’da kaybolmaktan korkmazsınız. Mümkün olduğu kadar çok materyal ve kaynak toplayın, aksi takdirde güneşi gördüğünüz son gününüz olacak.

Sıcak Hava Balonu Seyahati
Dev bir balon halinde sunulan oyun salının yeni ve geliştirilmiş bir modelinde seyahat edin. Birinci katı inşa edin, gerekli istasyonları ve ekipmanları kurun, salı, saldırgan düşmanların taarruzlarına karşı savunmak için çitler ve metal duvarlarla güçlendirin.

Macera vazifelerini tamamlayın ve kıssayı gözden geçirin
Desert Nomad dünyasında oynanışı çeşitlendirmek için, misyonlar ve macera vazifeleriyle heyecan verici bir kıssanın geçişini ekledik. Salınızı hızlandırmak ve hayatta kalma ekipmanı geliştirme ile uğraş etmek için çeşitli misyonları tamamlayın ve hoş bonuslar kazanın.

Çölün canavarlarıyla savaşın 
Her şey kıyamet üzere görünüyor. Canavarlar, zombiler üzere koşar, canlı bir şey koklar. Hava salınızı size ziyafet çekmeye can atan çeşitli yaratıkların istilasından ve hücumlarından koruyun. Salın yapısını güçlendirerek ve altın kumların mutantlarıyla yüz yüze yüzleşerek hayatta kalmaya çalışın. Hem yerde hem de yeraltında yaşayan tehlikeli canavarlarla çevrili sonsuz çöl pozisyonlarının ortasında bir sal üzerinde hayatta kalmak için savaşın.

Yüksek kaliteli 3D grafikler 
Çarpıcı 3D grafiklerde bir hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Oyunun çöl, hayvan ve bitki dünyaları HD kalitesinde yapılmış olup, giysi, zırh ve eşya ögeleri hayli ayrıntılıdır. Kıyametten sonra ne kıymetine olursa olsun çölün ortasında bir hava salında hayatta kalacaksınız!

Tüm aygıtları dayanaklar
Desert Nomad katiyetle rastgele bir aygıtta desteklenir. Oyun güzel optimize edilmiş ve en zayıf aygıtlarda bile oynayabilirsiniz.

Yeni eşyalar, yerler ve kıssalar içeren yeni çölde hayatta kalma macera oyunumuzla sizi mutlu etmeye hazırız. Desert Nomad hayatta kalma fiyatsız simülatörünü artık indirin ve heyecan verici hava salı kurtarma atmosferine kısmın. Arkadaşlarınızla çevrim içi ve çevrim dışı olarak oyunda bu endişeyi aşmaya çalışın ve çölde hayatta kalma günlerinin sayısı için kendi rekorlarınızı kırın. Bahtın senin elinde!

Raft Survival: Desert Nomad – Simulator TREASTONE LTD Simülasyon Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli