e
sv

Her hafta bir tema serisi 4: İOS denetim merkezli 14 UI MIUI teması!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MIUI, aygıtınızı kendi üslubunuza nazaran kişiselleştirebileceğiniz ve her hafta farklı tema ile haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz olarak öne çıkan bir başlatıcı. Bu mevzuda düzgün bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı hoş temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz. Bugün ise, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınızın her zamankinden daha hoş görünmesini sağlayacak şahane bir MIUI temasını sizlerle paylaşacağız.

14 UI MIUI Teması, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınız için cazip bir tema olarak geliyor. Bu Xiaomi teması sizlere güzel bir görünüm, pak ve düzgün bir tertip, büsbütün yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve keşfedilecek daha olağanüstü özellikler sunacaktır. Simgeleri İOS sistemine benzeyen bu olağanüstü tema ile telefonunuzda beğenilen bir imaj elde edebilirsiniz.

14 UI MIUI Teması ve Denetim Merkezi

Ayarlar, Telefon, İletiler, Belge yöneticisi, Bireyler ve Ses panelleri üzere öbür MIUI uygulamalarının daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu da bu temayı daha kaliteli hale getiriyor. Denetim merkezinizi büsbütün değiştiren bu tema ile widgetleriniz de değişime uğruyor. Bu Xiaomi, Redmi ve Poco temasını kullanmak büsbütün fiyatsızdır ve resmi tema mağazası temasıyla Redmi yahut Mi aygıtınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Aygıtınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve olağan kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası ilişkisiyle MIUI 12 çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınıza14 UI MIUI temasını indirebilirsiniz. Temalar büsbütün resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmez.

14 UI Tema Önizlemesi

Temayı indirmek için linkler:

Resmi tema mağazası linki

14 UI Teması MTZ evrakı

Her hafta birbirinden farklı temalar ile karşınızda olma dileğiyle, Yeterli bir hafta sizlerin olsun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli