e
sv

Her hafta bir tema serisi 5: Eşsiz kilit ekranlı eksiksiz Solo Dark MIUI teması!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MIUI, aygıtınızı kendi üslubunuza nazaran kişiselleştirebileceğiniz ve farklı temalar ile haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz olarak öne çıkan bir başlatıcı. Bu mevzuda uygun bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı hoş temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz. Bugün ise, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınızın her zamankinden daha hoş görünmesini sağlayacak şahane bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Koyu tema sevenler için ülkü Solo Dark MIUI

Solo Dark MIUI Teması, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınız için alımlı bir karanlık tema olarak geliyor. Bu Xiaomi teması sizlere koyu görünüm, pak ve düzgün bir tertip, büsbütün yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve keşfedilecek daha kusursuz özellikler sunacaktır. Karanlık ve koyu temalardan hoşlanan kullanıcılar için hoş bir tema seçeneği oluyor. Simgeleri ve daha birçok özelliği hoş görünen bu olağanüstü tema ile telefonunuzda beğenilen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aygıtınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve olağan kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası irtibatıyla MIUI 12 ve MIUI 12.5 çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza Solo Dark MIUI temasını indirebilirsiniz. Temalar büsbütün resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Solo Dark MIUI tema önizlemesi

Her hafta sunmaya çalıştığımız tema serimiz devam ediyor. Birbirinden farklı temalar ile bir sonraki hafta görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli