e
sv

Her hafta bir tema serisi 6: Soyutsal tasarım ve karanlık mod takviyesi Abstract Color MIUI teması!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MIUI, aygıtınızı kendi şeklinize nazaran kişiselleştirebileceğiniz ve farklı temalar ile haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz olarak öne çıkan bir başlatıcı. Bu mevzuda düzgün bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı hoş temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz. Bu haftaki tema ise, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtınızın her zamankinden daha hoş görünmesini sağlayacak olağanüstü bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Soyutsal renkleriyle yeni Abstract Color teması

Abstract Color teması, Xiaomi, Redmi ve Poco aygıtlarınız için cazibeli bir karanlık mod takviyesi de sunuyor. Bu Xiaomi teması sizlere koyu görünüm, pak ve düzgün bir tertip, büsbütün yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve keşfedilecek daha mükemmel özellikler sunacaktır. Karanlık ve koyu temalardan hoşlanan kullanıcılar için hoş bir öbür tema sunuyoruz. Simgeleri ve daha birçok özelliği ile hoş görünen bu şahane tema ile telefonunuzda beğenilen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aygıtınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve olağan kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası temasıyla MIUI 12 ve MIUI 12.5 çalıştıran Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz. Temalar büsbütün resmi tema mağazası ile sunulmaktadır. Güvenlik açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir.

Abstract Color teması önizlemesi

Resmi Tema mağazası linki

Abstract Color teması MTZ evrakı

MIUI temaları nasıl uygulanır?

MIUI 11 yahut MIUI 12 tabanlı ROM kullanıyorsanız, Xiaomi Redmi telefonlarınıza rastgele bir MIUI mtz temasını kolay kolay yükleyebilirsiniz. Yalnızca bu kolay prosedürü takip edin;

 1. MIUI sürümünüze nazaran MIUI mtz tema evrakını indirin.
 2. Tema Mağazası uygulamasını açın ve Temalar seçeneğini seçin.
 3. Aşağı kaydırın ve İçe Aktar seçeneği göreceksiniz. üstüne tıklayın.
 4. Evrak yöneticisini seçin ve .mtz belgenizi bulun ve seçin.
 5. Temayı içe aktarana kadar bekleyin, akabinde tema orada görünecektir.
 6. Artık uygulamak için temaya tıklayın.

Her hafta sunmaya çalıştığımız tema serimiz devam ediyor. Birbirinden farklı temalar ile bir sonraki hafta görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli