e
sv

Horizon Forbidden West İçin Yeni Bir Görüntü Paylaşıldı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Guerrilla Games, birkaç gün evvel 18 Şubat’ta çıkış yapacak olan PlayStation özel oyunu Horizon Forbidden West için PS4’ten alınmış ekran imajlarını paylaşmıştı. Geliştirici stüdyo artık de oyun için yeni bir fragman paylaştı. Bu yeni fragman, oyunda yer alacak olan üç farklı makine tipine odaklanıyor.

Bu makinelerden birincisi robotik bir yılan olan Slitherfang. Slitherfang, Horizon Forbidden West’teki kumlu ortamlarda yaşıyor üzere görünüyor ve kum zirveleri sürünerek ilerlerken geçtiği yerlerde besbelli, S biçiminde bir iz bırakıyor. Başının ardına gerçek uzanan bir dizi plaka, bir tehdit göstergesi olarak açılıp parlayarak ona bir kobra görünümü veriyor.

Rollerback ise ayrık plakalardan oluşan büyük bir iskelet ile daha az tehdit edici bir makine. Ayrıyeten Rollerback, muhtemel bir savunma tedbiri olarak bu ayrık plakaları (aynı mıknatısla çeker gibi) yerden üzerine çekebiliyor üzere görünüyor. Bununla birlikte Rollerback’ler bir top üzere yuvarlanabiliyor ve omurgaları üzerinde yer alan iticilerin yardımıyla şaşırtan bir süratte kendilerini ileriye hakikat itebiliyorlar.

Görüntüde son olarak Sunwing’ler ise güneş panelleri olarak fonksiyon gören kanat zarlarına sahip olan uçan makineler olarak karşımıza çıkıyor. Kim bilir, tahminen de oyunda Aloy’un bu makineleri hack’leyerek Forbidden West’in semalarında süzüldüğünü görebiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli