e
sv

Huawei çalışanı HarmonyOS 3’ün geliş vaktini sızdırdı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bir Huawei çalışanı, bir toplumsal medya gönderisinde şirketin tescilli işletim sisteminin bir sonraki yinelemesi üzerinde çalıştığını açıkladı. Gönderiye nazaran, HarmonyOS 3 kısa müddet sonra geliyor. Argümana nazaran şirketten açıklama da yakında geliyor.

Bir ITHome raporuna nazaran, Çinli teknoloji devinin bir çalışanı, yeni kuşak HarmonyOS’un yakında piyasaya sürülmesinin planlandığını duyurdu. Şirket, 24 Ekim’de Huawei Geliştirici Konferansı‘nı düzenlemeyi planlıyor. Bu aktiflik sırasında marka, yeni HarmonyOS 3.0’ını sergilemeye hazırlanıyor. Emsal formda, HarmonyOS 2.0 da Eylül 2020 Huawei Geliştirici Konferansı sırasında başlatılmıştı.

Huawei çalışanı HarmonyOS 3’ün çok yakında geleceğini duyurdu

O vakitten beri şirket, akıllı telefonlar, IoT ve öteki akıllı eserler dahil olmak üzere HarmonyOS‘u destekleyen bir dizi eser piyasaya sürdü. HarmonyOS ile piyasaya sürülen en son akıllı telefonlardan biri Nova 9 serisi. Şu an itibariyle şirket, tescilli işletim sistemine geçen kullanıcı sayısının 120 milyonu geçtiğini ve bu yılın sonuna kadar toplam kullanıcı tabanının 300 milyonu geçmesini beklediğini doğruladı.

Harmony OS 2’nin de üst modeli olacak olan Harmony OS 3, evvelki işletim sisteminden daha uygun performans gösterecektir. Harmony OS 2 kadar fazla kullanıcıya erişeceğinden kuşku duyulmayan işletim sistemi yüksek ihtimalle Huawei’nin bir sonraki aktifliği olan 24 Ekim Huawei Geliştirici Konferansı’nda tanıtılacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli