e
sv

HUAWEI, Petal Search İçin Özel Sonhabar Alanı Tasarladı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Petal Search, sahip olduğu her kategorideki özgün içerikleri ile kullanıcıların günlük hayatlarında gereksinimleri olabilecek işlevleri sunarak kolaylık sağlarken, Türkiye’deki kullanıcıları için hazırladığı sonbahar mevsimine yönelik özel alan dizaynlarıyla da mevsim geçişi için onlara farklı bir tecrübe yaşatıyor.

Petal Search içerisinde hazırlanan bu özel alandan kullanıcılar, sonbahar muhtaçlıklarını karşılayabileceği özel alışveriş alanına, ilham verecek görsellere, sonbahar ekinoksu hakkında bilgilere, mevsime özel görüntülere çarçabuk ulaşabiliyor.

Kapalılık konusunda AB standartlarında sertifika sahibi olan ve kullanıcı datalarını izlemeyen Petal Search, tercihe nazaran arama lisanı ve bölgesi seçebilme, arama geçmişini kapatabilme ve uygunsuz içerikleri filtreleyebilme seçenekleri üzere özellikleriyle de kullanıcılarına inançlı bir arama tecrübesi sunuyor.

GDPR uyumluluğu konusunda ePrivacy Seal tarafından onaylı arama motoru, kullanıcıları için en yüksek bilgi saklılığı ve güvenliği standartlarını hedefliyor. Buna ek olarak, daha inançlı bir arama tecrübesi için kullanıcı dataları, kullanıcıların kendi bölgesinde saklanıyor.

Petal Search’ü rakiplerinden ayıran en yenilikçi özelliği ise büsbütün yapay zeka ve makine tahsili modelleri üzerinde geliştirilmiş olması. Bunun yanı sıra, Petal Search yerelleştirme faaliyetlerine de büyük değer veriyor. Projenin epey değerli bir kısmının HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi’nde Türk mühendisler tarafından geliştirilip ekosisteme kazandırıldığını söylemek mümkün.

HUAWEI Türkiye AR-GE Merkezi’nde, Türk mühendislerin katkısıyla özel olarak geliştirilerek kullanıcı hayatını kolaylaştırmayı ve iş birliği gerçekleştirdiği firmaların amaçları doğrultusunda büyümesine dayanak olmayı amaçlayan Petal Search, ARGE Merkezi teminatını gerisine alarak kullanıcılarıyla ve iş ortaklarıyla birlikte arama tecrübesini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Ayrıyeten Petal Search, kullanım açısından yalnızca HUAWEI aygıtlar ile hudutlu olmamakla birlikte öteki taşınabilir Android aygıtlarda ve gerçekleştirdiği en son güncellemeyle birlikte IOS aygıtlarda da kullanılabilir durumda.

Petal Search’le ilgili daha ayrıntılı bilgi için: https://consumer.HUAWEI.com/tr/mobileservices/search/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli