e
sv

idalinya Kamera Dolly Paten, Silikon Tekerlekler, Masaüstü

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

Satın AL

Bu mini masaüstü kamera kaydırıcı, kameranızı hareket ettirerek değişik açılardan resim çekmek istediğinizde oldukça kullanışlıdır. Diskteki tam kıstas, kameranızı süratli bir halde doğru yöne kaydırmanıza destek sunar. Tam kayar, sallanmaz, kullanması kolaydır. 10 kilo’a kadar nakliyat kapasitesi. Ustalaşmış DSLR resim makineleri ya da video kameralar için uygundur.

Özellikler:
Yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan kırılgan işçilik ve eloksallı yüzey, sağlam, hafifçe, uzun ömürlü, paslanmaz, 10 kilo’a kadar nakliyat kapasitesi. Plakanın her iki ucu kırılgan ölçeklere haizdir, bu sayede sürgüyü isteğe gore hareket ettirmek için ihtiyacınız olan açıyı kolayca ayarlayabilirsiniz. Tekerlekler silikondan üretilmiştir, hafifçe ve uzun ömürlüdür, oldukça sessiz, kaymaz ve emek verme masası yüzeyinde çiziklere niçin olmaz. Plakadaki 1/4 inç vida ile değişik kameralar ve aksesuar parçaları için evrensel olarak kullanılabilir, aksiyon kamerası ya da zeki telefon ile resim çekmek için üstüne bir küre baş ya da telefon klipsi monte edebilirsiniz. Taşınabilir ve oldukça yönlü, DLSRkameralar, aksiyon kameraları ve cep telefonları ile uyumludur. Bu otomobil resim severler için değişik ilgi çekici ve ustalaşmış çekimler yapmak için iyi bir yardımcıdır.
Özellikler:
Araç-gereç: Alüminyum alaşım + silikon.
Renk: Resimde gösterildiği şeklinde.
Vida: 1/4 inç
Maks. Nakliyat kapasitesi: 10 kilo.
Uyumluluk: DSLR kamera aksiyon kamerası cep telefonu için (küre kafa adaptörü ya da telefon klipsi gereklidir ve teslimat kapsamına dahil değildir).
Plaka uzunluğu yakl. 150 mm.
Tekerlek çapı: Yakl. 63 mm.
Ağırlık: Ortalama 476 g.

Teslimat kapsamı:
1 x Sürgülü otomobil (tekerleğin rengi rastgeledir).

Ürün Boyutları‏:‎19 x 12.5 x 5.5 santimetre; 476 gram
Satışa Sunulmuş olduğu İlk Tarih‏:‎17 Haziran 2021
Müstahsil‏:‎idalinya
ASIN‏:‎B08K4YHNGJ
Müstahsil Referansı‏:‎idalinyaebq7rakgzp

Taşınabilir ve oldukça yönlü, DLSRkameralar, aksiyon kameraları ve cep telefonları ile uyumludur. Bu otomobil resim severler için değişik ilgi çekici ve ustalaşmış çekimler yapmak için iyi bir yardımcıdır.
Plakanın her iki ucu kırılgan ölçeklere haizdir, bu sayede sürgüyü isteğe gore hareket ettirmek için ihtiyacınız olan açıyı kolayca ayarlayabilirsiniz.
Tekerlekler silikondan üretilmiştir, hafifçe ve uzun ömürlüdür, oldukça sessiz, kaymaz ve emek verme masası yüzeyinde çiziklere niçin olmaz.
Yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan kırılgan işçilik ve eloksallı yüzey, sağlam, hafifçe, uzun ömürlü, paslanmaz, 10 kilo’a kadar nakliyat kapasitesi.
Plakadaki 1/4 inç vida ile değişik kameralar ve aksesuar parçaları için evrensel olarak kullanılabilir, aksiyon kamerası ya da zeki telefon ile resim çekmek için üstüne bir küre baş ya da telefon klipsi monte edebilirsiniz.

idalinya Kamera Dolly Paten, Silikon Tekerlekler, Masaüstü

İnşaat Kurutma

Nem Kurutma

Ozonla Koku Giderme

Epoksi Kurutma

Beton Kurutma

Şantiye Kurutma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli