e
sv

İnce ve genişletilebilir dizüstü bilgisayar sırt çantası, 13 – 17 inç günlük çanta, su geçirmez ve büyük kapasiteli, dizüstü bilgisayar çantası, çok fonksiyonlu çanta, erkekler ve kadınlar için hediye, (12,5 l, 32 l)

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)
【Ultra ince ve genişletilebilir】 Bu sırt çantası kapasitesini ince alışveriş çantasından yolculuk sırt çantasına kadar ayarlayabilir, değişik yükler elde etmek ve ince tarzınızı korumak için %150’den fazla (12,5 l 32 l) genişletilebilir. Sağlam günlük sırt çantası, tam ambalaj halinde bile hantal görünmez. Alışveriş, yolculuk, boş süre, iş için basit ve ergonomik.
【Varlıklı içerikli yapı】Dış yüzey: iPad, A4 ve hatta A3 kağıt için 4 büyük cep ve gözlük, telefon, şemsiye ve meşrubat şişesi için 4 yan cep. İç kısım: Dizüstü bilgisayarınız için bir dizüstü bilgisayar bölmesi ve bilgisayar takıları için 3 cep ve kıymetli eşyalarınız için gizli saklı bir taksim. Ortadaki ölçeklenebilir taksim daha çok depolama kapasitesi sağlar. Gizli saklı askılar, zarif tarzınızın bir sırt çantası ile askılı çanta içinde kalmasını sağlar.
【Basit ve uzun ömürlü】 Zarif desen, 290T kaliteli polyester su geçirmez, uzun ömürlü ve hoş dokunma hissi, yolculuk dizüstü bilgisayar sırt çantası cildinizle yakın münasebet halinde olsa bile ipeksi hissettirir. Pelüş astarın kalınca dolgusu dizüstü bilgisayarınızı korumak için darbe emilimi sağlar.
【En iyi hizmet】ZINZ sırt çantanızla ilk 100 gününüzü bir kontrol aşaması olarak inceleyebilirsiniz (Hey, dünyayı 80 numaraya çevirebilirsiniz;). Siz %100 memnun değilseniz, ikimiz de değiliz. Tam satın alma fiyatını iade ediyoruz ya da yedek parça sağlıyoruz – fakat olmadan

İnce ve genişletilebilir dizüstü bilgisayar sırt çantası, 13 – 17 inç günlük çanta, su geçirmez ve büyük kapasiteli, dizüstü bilgisayar çantası, oldukça fonksiyonlu çanta, erkekler ve hanımefendiler için armağan, (12,5 l, 32 l)

parlak zeka teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkında mesele yaşıyorsanız tam yerindesiniz Kaynak
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli