e
sv

Instagram Kitlenizle Etkileşime Geçmenin Daha İyi Bir Yoluyla Tanışın

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

Müşterilerinizle Instagram’da etkileşim kurmanın gelirinizi ikiye ya da üçe katlayabileceğini söylesem ne olur?

Aynen o şekilde oldu Güney Elegance Mum A.Ş. kurucusu ve CEO’su D’Shawn Russell’ın bizlere dediği şeklinde:

“Sosyal medyamız bizlere fazlaca para kazandırıyor… Bir tek güzel resimler yayınlayarak ayda bir ihtimal 20.000-30.000 dolar kazanmaktan şimdi ayda 100.000 doların üstüne çıktık. yalnız insanları daha çok meşgul ederek

Russel ve Southern Elegance Candle Co bir tek değil. Glossier şeklinde markalar büyümesinin %70’i haiz olunan, kazanılan, eşler arası ya da naturel kanallara), ÇılgınMutlu, ve Sass & Belle, Instagram’daki nerede ise her müşteriye cevap vermeye odaklanın.

Bundan dolayı, etkileşime odaklanmak inanılmaz derecede kuvvetli olabilir. Fakat aslen her yorumun üzerinde iyi mi kalıyorsunuz?

Binlerce müşteriyle çalıştıktan ve kontrol ettikten sonrasında, Instagram’da daha iyi ilişkiler ve daha kuvvetli bir marka oluşturmanıza hakkaten odaklanan bir çözüm geliştirdik.

Bugün bütün Buffer müşterilerine sunulduğunu paylaşmaktan coşku duyuyoruz!

(Hemen hemen Buffer müşterisi değilseniz, ayda sadece 15 dolardan başlayın.)

Buffer’da Instagram etkileşimi ile tanışın

Ne süre bir Instagram yorumu yanıtsız kalsa, yaşam boyu alan kişi yaratma fırsatı kaçırılır.

Mesele?

Bu etkileşimlerin zirvesinde kalmak hakkaten zor.

Instagram’dan gelen bildirimler hızla kayboluyor ve mühim yorumlar çatlaklardan yitik gidiyor. Ve nedenini anlıyoruz – kimsenin 7/24 Instagram’da takılmaya vakti yok. Zamanınız kıymetli ve bizler onu geri kazanmanıza destek olmak için buradayız.

Bu son ekleme ile daha çok yorumu yanıtlayabilecek, mühim etkileşimleri takip edebilecek ve takipçilerinizi hayranlara dönüştürebileceksiniz. Tamamı Buffer denetim panelinizin rahatlığında.

Instagram’da beğeni, takip ve bahsetme bildirimleri içinde yeni yorumları kaçırmak hakkaten fazlaca rahat. Bir çok ufak işletme sahibi ve pazarlamacı için bu, mühim yorumları yakından kovuşturmak için Instagram’ı tertipli olarak denetlemek anlama gelir.

Bunu kendi Instagram hesabımızla bizzat yaşadık ve birçok müşterimizden de aynısını duyduk. İşte bu nedenle etkileşim özelliklerimiz, bütün yorumlarınızdan haberdar olmanıza destek olmak için hususi olarak oluşturulmuştur.

Toplum oluşturmanın ve katılımın bütün yararları var fakat bununla birlikte benim için büyük bir süre tasarrufu sağlıyor. Ne kadar destek bulunduğunu anlatamam.

Sağ üstte, kaç adet cevaplanmamış yorumunuz bulunduğunu derhal görebilirsiniz. Tanıdık ızgara görünümü, bir yoruma cevap vermek için alakalı Instagram gönderilerine atlamanızı fazlaca rahat ve süratli hale getirir.

Olası olmasıyla birlikte fazlaca yoruma süratli bir halde cevap verebilirsiniz ve cevap gerektirmeyen bir yorum var ise, yorumun tarafındaki onaylama işaretine tıklayarak kolayca reddedebilirsiniz ve yorum “yanıtlandı” olarak kabul edilecektir.

Kurs yaratıcısı ve sanatçısı Tamer Ghoneim bizimle paylaşmış olduğu, “Her yorumu yanıtlamaya çalışmak benim için hakkaten mühim fakat onları bulmak imkansızdı, bildirimlerin süresi doluyor ve Instagram’da yorumları tedvir etmek için iyi bir yolum yoktu. Size anlatamam. Buffer’da etkileşim özelliklerini gördüğümde ne kadar sevinçli oldum. Böyle bir durum aramak için günler olmasa da saatler harcadım. Toplum oluşturmanın ve katılımın bütün yararları var fakat bununla birlikte benim için büyük bir süre tasarrufu sağlıyor. Anlatamam ne kadar destek oldunuz.”

Mühim konuşmalara öncelik verin

Instagram’daki bildirimler ters kronolojik sırasıyla gösterilir. Bundan dolayı, bir çok insan için öncelikle son olarak bildirimleri görürsünüz ve büyük ihtimalle görüntülendikleri sıraya bakılırsa ilerleyebilirsiniz.

Sadece son olarak bildirim, cevap verilmesi ihtiyaç duyulan en mühim ya da acele bildirim olmayabilir. Bir siparişle alakalı mühim bir sorunla alakalı bir yorum ya da bir etkileyicinin ürünleriniz hakkındaki soran bir yorumu olabilir – bir halde bütün bildirimlerinizin ortasında gizlenmiş olabilir. Bunlar, öncelik vermek isteyebileceğiniz yorumlardır.

Buffer ile tam da bunu yapabilirsiniz. Kullanırız filtreleme ve makine öğrenimi karışımı ilkin denetlemek isteyebileceğiniz üç yorum çeşidini belirlemek için:

 1. negatif yorumlar
 2. Sipariş ile alakalı yorumlar
 3. Sual içeren yorumlar

Bu yorum türlerinden bir ya da daha fazlasını içeren gönderiler, derhal ayrım edebilmeniz için bir etikete haiz olacaktır. Artık kaydırma ve arama yok. Bir tek gönderiye tıklayın ve yorumu cevaplamak için derhal üstüne atlayın.

“Topluluğumuzdan gelen hiç bir yorumu ya da suali kaçırmamamızı sağlamak için Engage aracını günlük olarak kullanıyoruz. Mesele olabilecek ya da gözden kaçırmış olabileceğimiz mühim bir sual olabilecek yorumları işaretlemesini hakkaten seviyorum.” Sosyal medya yöneticisi Stephanie Kaluza, şunları söylemiş oldu: Sass & Belle.

Instagram’da etkileşim kurmanın en süratli yolu

Süre, ufak işletmeler için en mühim varlıklardan biridir. Daima meydana getirecek fazlaca şey var ve fazlaca azca süre var. Minik işletme sahiplerinin ve pazarlamacıların, işletmelerinin öteki bölümlerinde çalışabilmeleri ve ek olarak topluluklarına geri katkıda bulunabilmeleri için zamanlarını geri almalarına destek olmak istiyoruz.

ilk başlarda, bir dizüstü bilgisayarda ve masaüstünde yorumları yanıtlayabilmek, yanıtların kalitesinden ve düşünceliliğinden taviz vermeden, bir mobil uygulamada cevap vermekten fazlaca daha süratli cevap vermenizi sağlar.

“Instagram’da zirvede kalmak zor, bilhassa de tam zamanlı bir pazarlamacı olarak genellikle dizüstü/masaüstü kullanıyorum ve IG fazlaca mobil aygıt odaklı. Platformdaki her şeyi bir masaüstünden yapamazsınız. Buffer’ın yaratıcılığına bravo!” Beverly McLean, CTC, Sosyal Medya Direktörü Covington Seyahat anlat bizlere.

İkinci olarak, etkileşiminizi hızlandırmaya destek olacak kısayol tuşları vardır:

 • Yorumlarınızda gezinmek için Yukarı ve Aşağı ok tuşlarını kullanın
 • Yorumları kapatmak için CTRL + D tuşlarına basın
 • Bir cevap göndermek için ENTER’a basın (ve otomatikman bir sonraki yoruma yönlendirilirsiniz)

En son, ara ara süratli bir emoji ile cevap vermek isteyebilirsiniz (bilhassa bir emoji yorumuna cevap verirken). Buffer, en sık kullandığınız emojileri inceler ve bir yoruma cevap verirken bu tarz şeyleri size önerir.

Bir yaşam boyu seyirci kitlesi oluşturun

Uzun seneler süresince, işletmeler yalnız fazlaca ve fazlaca sayıda içerik yayınlamaya odaklandı. Sadık bir takipçi toplumu oluşturabilenler, irtibat kurma ve sosyalleşme mevzusundaki insan içgüdülerimizi anlayanlardır.

Birçok işletme sosyal medyada süper kırılgan olmasa da bu, kalabalığın arasından sıyrılmanın, hayranlarınızı etkilemenin ve bir ilişki kurmanın rahat bir yoludur.

Buffer (Yayınla) aboneliğiniz var ise, bu ücretsiz bir şekilde hesabınıza eklendi! Hayranlarınızla Instagram’da etkileşim kurmaya adım atmak için sol üst köşedeki “Etkileşim”i tıklamanız yeterlidir;

Aksi takdirde, sizi fazlaca isteriz Buffer’ı 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.


SSS

Bu hususiyet için extra ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır! Buffer (Yayınla) aboneliğiniz var ise, bu aboneliğinize ücretsiz bir şekilde eklenmiştir. Hemen hemen Tampon müşterisi değilseniz, buradan başla yalnız 15$/ay.

Bunu Facebook, Twitter ya da LinkedIn için kullanabilir miyim?

Facebook Sayfanızdaki yorumları yanıtlayabilmeniz için şu anda Facebook ile entegrasyon üstünde çalışıyoruz. Hemen hemen Twitter ve LinkedIn için bir süre çizelgemiz yok.

Bu, bütün Instagram profilleri için geçerli mi?

Bu yalnızca Instagram işletme profilleri için geçerlidir. İşletmeniz için bir Instagram şahsi profili kullanıyorsanız, bu özellikten (ve yayınlama ve çözümleme özelliklerimizden) istifade etmek için bir işletme profiline geçmeyi düşünebilirsiniz.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

Mevzu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

akıllı teknoloji

Parlak zeka Teknoloji nelerdir ve Faydaları Nelerdir? 21. yüzyılın şafağı, bugün hala sürmekte olduğumuz teknolojik bir devrimi getirdi. Dördüncü endüstri devriminden beşinciye

Kilo Verme Uygulamaları

En İyi Android Kilogram Verme Uygulamaları – TeknoONE 2021 Hedeflerinize Ulaşmanıza Yardımcı Olacak En İyi Kilogram Verme Uygulamaları Zayıflama uygulamaları, …

twitter pazarlama

Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

wordPress site hızlandırma

WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir

Hemşire Maaşı

 

Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

Doktor Maaşları

 

Hangi Hekim Ne Kadar Maaş Alıyor Doktor Maaşları Hangi Doktor Ne Kadar Maaş Alıyor yeni işler internet sitemiz

Öğretmenlik Maaşları

 

Kıdem Yılına Bakılırsa Maaş Öğretmenlik Maaşları Kıdem Yılına Göre Maaş yeni işler internet sitemiz daha teferruat için tıkla

Emekli Maaşı

Hesaplama Iyi mi Oluyor Emekli Maaşı Hesaplama Nasıl Oluyor yeni işler internet sitemiz

kiralık vinç Devletimizde son yıllarda artan yapınak sayısı bununla beraber birtakım sıkıntılı iş alanları da doğurmuştur. Birtakım alanlarda insanoğlu kifayetsiz kaldığından ötürü elektrik ile çalışan cihazlar ya da aletler devreye girmektedir. Bu elektrikli aletlerden biri ise vinçtir. Vinçler desteğiyle insanoğlu birçok işi daha basit ve daha yakın zamanda tamamlayabilmektedir anadolu yakası kiralık vinçler

Meydana getirilen incelemelerde, vinç kullanımının artması ile çalışanlarda gerçekleştirilen sakatlık ya da faydalanma sayılarında bariz düzeylerde azalma olduğu gözlendiği. vinç kiralama Bu ve benzeri etkenlerden ötürü vinç kullanmak, camia içerisinde etraf içerisinde fazlaca yararlıdır ve iş kayıplarını azalttığı için ülke menfaatleri için de fazlaca uygundur. Hepimiz Istikamet Vinç olarak 7 24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz avrupa yakası kiralık vinçler

Oto Kurtarma Enstruman tamiri, bakımı ve onarımı şeklinde mevzularda başarı göstermiş yol yardım hizmeti, daima için tercih edilmelidir.

Oto çekici Yol yardımı hizmetinde, mevzusunun uzmanı usta takımlar, akü, lastik, motor, elektrik ve benzeri birçok mevzuda, en iyi yardımı gerçekleştirmektedir. Oto Kurtarıcı Usta olan elemanlarımız, işlerin erişmesi için, etken emek harcama kategorilerini tercih etmektedir.

Ekibimizde Müşteriye Ehemmiyet Verilmektedir Motor Cazibeli

Altınkaya Her sektörde olduğu şeklinde, oto kurtarma sektöründe de, en büyük reklam alan kişi memnuniyetidir. Metropoller arası cazibeli firmamız, ufak araçlarla, ufak arızaları onarım edebildiği şeklinde, büyük çalgı kurtarma çekici işlemlerini de gerçekleştirmektedir.,

Bu Hizmet Yazılarına Bakın

mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz  güvenlik kamerası Yeni Nesil Anons Sistemi Emniyet açısından en çok ölçüde olan ve yeni nesil anons sistemleri içinde değerlendirilen Honeywell acil anons sistemi ihtar özelliği bakımından öteki seçeneklerden fazlaca daha etken özelliklere haizdir.

f5market.com Emniyet açısından günün her saatinde en çok emniyet imkanı sunan Honeywell acele anons sistemi yedek parça ve servis olanağına haizdir. Honeywell marka cihazların servis ve yedek parça kategorisindeki tüm problemlerini yakın zamanda çözüme kavuşturuyoruz mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz hırsız alarm sistemi

Firmamızın ihtisas alanı yalnız kurulum ile sınırı olan bir değildir. Kurulum sonrası Honeywell acele anons sistemi için lüzumlu servis işlemleri ve yedek parça temininin yanı sıra, kurulum işlemi için lüzumlu tüm teçhizatlar firmamız tarafınca temin edilmektedir mevzu dışı olucak sadece bu hizmete bir bakmanızı öneririz yangın algılama sistemi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli