e
sv

iPhone 13 bekleyenlere büyük sürpriz

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple’ın ne kadar büyük bir marka olduğunu bir kere daha anlamamız için son birkaç haftanın gündemine göz atmamız ziyadesiyle kâfi. O denli ki neredeyse son iki haftadır Apple’ın yeni akıllı telefon modeli iPhone 13‘den diğer bir şey konuşamaz olduk.

Öncesinde ne vakit çıkacak, özellikleri ne olacak derken telefonun tanıtılmasına yakın en değerli gündem unsuru iPhone 13 ne kadar olacak sorusu oldu. Bu sorunun cevabını maalesef ülkemiz için yüzümüzde acı bir gülümseme ile öğrenmiş olsak da, şimdilerde internette dolaşan bir söylenti, renkli akıllı telefon sevenleri bir nebze de olsa memnun edecektir.

iPhone 13 bekleyenlere büyük sürpriz

Şimdi resmi olarak duyurulmayan lakin Apple’a yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere nazaran, yakında satışa sunulacak olan iPhone 13‘ler ortasında pembe renk seçeneğinin de bulunacağı konuşuluyor.

Bugüne kadar siyah, mor, mavi, beyaz, beyaz, kırmızı renkleri resmi olarak duyurulan yeni iPhone 13‘ün kataloğuna bir de pembenin eklenmesi, akıllı telefon kullanıcılarının tercihini etkileyeceği kesin. Bununla birlikte bu kadar fazla renk seçeneğinin olması, insanların akıllarının karışmasına neden olması da mümkün. Lakin iPhone 13 satın almayı düşünen birisinin en son keder edeceği bahis da herhalde, hangi renk akıllı telefon alacağı sıkıntısıdır değil mi? Bakalım Apple, yeni renk modelini resmi olarak ne vakit duyuracak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli