e
sv

iPhone 13 Pro Max Fiyatı ve Özellikleri

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Apple California Streaming aktifliği ile iPhone 13 serisinin en büyük üyesi de sonunda gün ışığına çıktı. Pekala, iPhone 13 Pro Max özellikleri ve fiyatı nasıl?

iPhone 13 özellikleri ile serinin en üst modeli olarak karşımıza çıkıyor. 6.7 inç Harika Retina XDR OLED ekrana sahip olan model, HDR10 ve Dolby Vision dayanağına ve ProMotion 120 Hz tazeleme oranına da sahip. Ekranın çizilmeye sağlam seramik cam ve oleofobik kaplama ile korunduğunu da belirtelim. Ekran çentiği de artık eskiye göre yüzde 20 daha küçük boyutta.

iPhone 13 Pro Max büsbütün yeni telefoto, ultra geniş ve geniş kameraya sahip bir kamera sistemine sahip. Ayrıyeten 3x optik yakınlaştırma, 2 xoptik uzaklaştırma, 6x optik zoom sağlanıyor. 2 cm aradan makro çekim de aygıtın yeniliklerinden ve tüm kameralar Gece Modu dayanağına sahip. Fotoğraf Tarzları, ferdî tercihlerinizi gerçek vakitli düzenlemelere dönüştürüyor. Çekimden evvel seçebileceğiniz dört varsayılan tarz Bulunuyor. Bunlar güçlü kontrast, canlı, vb. Akabinde tonu ve sıcaklığı daha da özelleştirebiliyorsunuz. Tarzlar, sahneler ve mevzu tipleri ortasında çalışıyor ve her seferinde tanımlamanız da gerekmiyor.

Görüntü tarafında ise büsbütün Sinematik Mod kusursuz çekimler yapılmasına ve odağın gerçek vakitli olarak değiştirilmesine imkan sağlıyor. ProRes görüntü özelliği ise bu yılın sonlarında gelecek ve daha verimli kodlama sağlayacak. ProRes ile direkt kamera uygulamasında 4K ve 30 FPS’ye kadar kayıt yapılabilecek.

Depolama seçenekleri ortasında ise 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB yer alıyor. Batarya mühleti ise iPhone 12 Pro’dan 2.5 saat daha uzun olarak veriliyor.

iPhone 13 Pro Max fiyatı da aktiflik ile netleşti. Buna nazaran aygıt 1.099 dolardan başlayan bir fiyat etiketi taşıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli