e
sv

iPhone İçin Bağımlılık Yapan Bulmaca Oyunları

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

En İyi Bulmaca Oyunları

En yüksek kullanıcının oyun içinde olduğu bir oyun kategorisi var ise bu bulmaca oyunları olacaktır. Beş dakika yada beş saat olsun süre öldürmek yada rahatlamak için görkemli bir seçimdir. iPhone için en iyi bulmaca oyunları içinde popülerlik durumlarına nazaran oyunları listeledik. İşte iPhone bulmaca oyunları

Word Bağlantı

IOS için bu kadar ilgi çekici olan oldukca azca kelime ve bulmaca oyunu vardır. Bu oyunun en iyi yanı bir tek düşünce için bol miktarda oranda oranda yiyecek sunması değil, bununla birlikte kelime bilginizi de geliştirmesidir. Özetlemek gerekirse eğlence saatleriniz bir tek bir süre öldürme olmayacak. 5000’den fazla düzey ile Word Bağlantı sizi saatlerce oyun içinde tutabilir.

Bejeweled

Bejeweled, dünyanın benzer mücevherleri tahtadan çıkarmak için hizalanmasını içeren ilk bulmaca oyunudur. Şimdiye kadar birkaç neslin dikkatini çekti ve iPhone’da, üst düzey grafikler ve deli oyunlarla daha da şaşırtıcı ve şaşkınlık verici görünüyor. Dots şeklinde istediğiniz güçlük türüne nazaran seçebileceğiniz oyun modları vardır.

Candy Crush Saga

Candy Crush, popülaritesi göz önüne alındığında neredeyse kendi kategorisinde ve tüm oyunlar içinde gelmiş geçmiş en oldukca oynanan oyunlardan biridir. Klasik olan Bejeweled’in bir tek yeni bir versiyonu aslen. Yalnız her seviyede beklenmedik derecede zorluklar ve şaşırtıcı etkinlikler var. Candy Crushoyununu doğru bir halde bitirirseniz eğer asla bitmeyen renkli şekerler siz tamamlayana kadar akmaya devam eder.

Unblock Me

“Unblock Me”, iOS için en önemli sürgülü blok bulmaca oyunlarından biridir. Ve bu oyun daima denemeye kıymet önceliği olan oyunlardandır. Bu oyunun başlığında 18000’den fazla bulmaca oyunu bulunur. Ek olarak oldukca oyunculu, ergonomik yapma, meydan okuma ve daha fazlası şeklinde birçok şaşırtıcı ve şaşkınlık verici modla doludur. Böylece ruh halinize nazaran, anlarınızı neşeyle doldurabilecek modu seçebilirsiniz.

Roll the Ball- Slide Puzzle

“Roll the Ball” oldukca kolay görünebilir yalnız beyninizi en iyi şekilde çalıştıran oyunlardan biridir. Sonunda bitiş çizgisine girebilmesi için topunuz için isteğe bağlı yol oluşturmak için blokları zekice hareket ettirmeniz gerekir. Emsalsiz şampiyon olmak için her seviyede görkemli üç yıldız almak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Dahası, oyun 3000’den fazla düzey vardır ve tonlarca ödülle asla pes etmek istemeyeceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli