e
sv

iPhone için Pixelmator Photo Çıktı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Pixelmator Pro isimli Mac imaj düzenleyici ve grafik aracı ile tanınan Pixelmator grubu artık de iPhone için Pixelmator Photo uygulamasını kullanıcılara sunmuş durumda. iPhone kullanıcıları uygulamayı indirerek iPhone’larının kamerasıyla fotoğraf çekebilecek ve Pixelmator Photo’yu kullanarak düzenleme sürecine çabucak başlayabilecek. Fotoğrafçılar için istendiği vakit kullanılabilecek 30’dan fazla renk ayarlama aracı olduğunu da belirtelim.

Pixelmator Photo, en yaygın düzenleme vazifelerini çok daha kolay hale getirmek için geliştirilen bir yazılım ve Pixelmator uygulamasının temel özelliklerini getiriyor. Ayrıyeten entegre Share uzantısı destekleniyor.

Uygulamayla manzaralara uygulanan ayarlamaların tahribatsız olduğunu da belirtmek gerek. Eğri ayarlamaları, renk filtreleri ve istenmeyen objeleri sahneden kaldırmak için otomatik bir Tamirat aracı üzere seçenekler de mevcut.

Pixelmator Photo ayrıyeten makine tahsili özellikleri de getiriyor ve akıllı ML Kırpma, ML Harika Denoise, ML Üstün Çözünürlüğe erişim elde edilebiliyor. Ayrıyeten, tek seferde birden fazla fotoğrafa bir dizi düzenleme uygulayabilmeniz için karmaşık iş akışları da kurulabiliyor. Bu, tüm fotoğrafları çarçabuk ve hareket halindeyken süratle işlemenize imkan sağlamakta.

Uygulama, yeni müşteriler için bir seferlik 69,99 TL karşılığında App Store üzerinden satın alınabiliyor. Uygulamanın iPad sürümünü zati aldıysanız, iPhone’da ekstra fiyat ödemeden uygulamaya sahip olabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli