e
sv

iPhone SE3 için dayanılmaz iddia!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Şimdiye kadarki en büyük iPhone SE3 sızıntısı, mümkün özelliklerin bir dizisini ortaya çıkardı. Görünüşe nazaran telefon bir A15 Bionic yonga setine sahip olacak (iPhone 13 serisindekiyle aynı) ve 5G‘yi destekleyecek.

Apple analistleri, iPhone SE 3’ün, 1,4 milyar orta ila düşük düzeydeki Android kullanıcısını ve yaklaşık 300 milyon eski iPhone kullanıcısını çekeceğini sav ediyor.

Buna ek olarak, uzmanlar, 5G akıllı telefonlara yönelik tüketici talebinin 2022’de artmasını bekliyor. Ayrıyeten iPhone SE satışlarının 30 milyon adete, yıllık iPhone sevkiyatının ise 250 milyon adete yükseleceğini kestirim ediyorlar.

iPhone SE3 Yeni 3.Nesil Model İçin Beklentiler!

iPhone SE 3’ün 4.7 inç LCD ekran, Touch ID‘li fizikî bir Ana Ekran düğmesi ve gerisinde tek bir kamera ile evvelki modelin dizaynını koruduğu söyleniyor. Ayrıyeten 5G ağları destekleyen yeni bir çip alacak ve bir öbür bir sızıntı ise selefi üzere 3GB RAM’e sahip olacak.

iPhone SE3’te Görmek İstediklerimiz:

 1. Çağdaş bir tasarım
 2. Daha yüksek çözünürlüğe sahip bir OLED ekran
 3. Daha âlâ pil ömrü
 4. Küçük ve uygun fiyat
 5. Daha fazla kamera
 6. 5G Özellik
 7. Daha yüksek yenileme suratı

Tüm deliller, Apple’ın yeni iPhone SE3’ünün 2022 baharında piyasaya sürüleceğini güçlü bir biçimde göstermektedir. Büyük olasılıkla Mart yahut Nisan ayında olacak zira Apple’ın bahar aktiflikleri klasik olarak bu tarihlerde gerçekleşiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli