e
sv

iPhone ve Android İçin En İyi Yarış Oyunları

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Android İçin En İyi Yarış Oyunları

iPhone ve Android için en iyi yarış oyunları konumuzda, mobil cihazlarda en sevilen 2021 yılının yarış oyunlarını sizler için listeledik. İşte en iyi yarış oyunları.

Mario Kart Turu

Mario Kart Turu, Nintendo’nun Mario Kart’ı mobil cihazlara aktarma girişimidir ve başarıya ulaşmış bir oyundur. Bir tek bir elinizin başparmağını kullanarak en sevdiğiniz Nintendo karakterleri yerine geçerek yarışacaksınız.

Sonic Yarışı

Sonic Racing, Sonic evreninden en sevdiğiniz karakterleri içeren uzun soluklu kart yarışçısı serisinin yepyeni bir oyundur.

Asfalt 9: Efsaneler

Fazlaca çeşitli tam lisanslı otomobiller, yarışmak için gerçek dünya lokasyonları ve aralarından seçim yapabileceğiniz tek ve oldukça oyunculu modlar sunan mobil cihazlardaki en büyük yarış oyunudur. Bu listeden yalnızca bir oyun seçerseniz eğer o oyunun bu oyun olduğundan güvenli olun.

Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2, mobil kart yarışları serisinin son oyunudur. Cep telefonunda Mario Kart’a benzeyen bir şey arıyorsanız eğer bu oyun sizin için iyi bir seçimdir.

F1 Mobil Yarış

F1 Mobil Yarış Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi mobil oyunudur. Kendi F1 yarış otomobilini kuracak ve çeşitli yarışlarda dünya genelinde yarışçılara meydan okuyacaksın.

Süratli ve Öfkeli Takedown

Süratli ve Öfkeli Takedown, drift yarışları için bayağı fazla seçenek sunan, çeşitli aksiyonlarla dolu yarış misyonları elde eden film serisinin resmi mobil oyunudur.

GRID Autosport

GRID Autosport, konsol kalitesinde yarışları küçük ekrana getiren gerçekçi bir yarış oyunudur. Bu devasa ve görkemli yarış oyununda deneyimlenecek 100 otomobil var.

Lightstream Racer

Lightstream Racer, hakkaten ve hakkaten süratli bir halde ilerlemeye fütüristik bir bakış sunuyor. Yalnız bunu AR enerjisini kullanarak yapıyor. Fütüristik yarış pistlerinin telefonunuzda gerçek dünyada canlanmasını seyretmek istiyorsanız bunu oynayın.

CSR Racing 2

CSR Racing 2, dünyayı süslemek için şimdiye kadarki en iyi arabalardan bazılarını geri yüklemenize ve çevrimiçi oldukça oyunculu dahil olmak suretiyle çeşitli değişik modlarda yarışmanıza olanak tanımaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli