e
sv

İşte 2000 – 2500 TL ortası en âlâ akıllı telefonlar!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Akıllı telefon piyasası her geçen gün yeni modellerle genişlemeye devam ediyor. Bir yandan donanım ve özellikleri ile tabir yerindeyse kullanıcıları büyüleyen modeller kendini gösterirken, öbür yandan üstün özelliklerine karşın, rakiplerine meydan okuyan fiyatlara sahip modeller yer alıyor. Bütçesi epey kısıtlı olan tüketiciler de unutulmuyor. Temel özelliklerin yanı sıra kullanıcılarını üzmeyen performansa sahip, bütçe dostu modellerin sayısı da daima olarak artıyor.

Elbette kullanıcıların geneli doğal olarak en uygun özelliklere sahip telefon modelini, en uygun fiyata almak için ağır araştırmalar yapıyor. Şayet siz de düşük bütçeli en güzel telefon modelini almak istiyorsanız, Bu manada sizler için hazırlamış olduğumuz akıllı telefon tavsiyeleri dikkatinizi çekebilir. Çünkü listemizde 2000 ilâ 2500 fiyat aralığında satılan akıllı telefonlar, üst seviye donanım özelliklerini etkileyici dizaynlarla birleştirerek sunuyor.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan artık de bu modellerin hangileri olduklarına daima birlikte göz atalım. Listemize göz atmadan evvel ise, belirtmiş olduğumuz fiyatların internet satış fiyatları olduklarını ve alacağınız yere nazaran değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz.

İşte 2000 – 2500 TL ortası en düzgün akıllı telefonlar!

TCL 20 SE

Fiyat: 2.399,00 TL

TCL 20 SE

Ekran Boyutu:
6.82 İnç

Dahili Depolama:
64 GB

Bellek (RAM):
4 GB

Batarya Kapasitesi:
5000 mAh

Sınır Sayısı:
Çift Sınır

Süratli Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Takviyesi:
Var

TCL 10 SE

Fiyat: 2.099,00 TL

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli