İTÜ Yapay Zeka Zirvesi 2021, Bugün Başladı

Yapay zeka teknolojisi hakkındaki meraklı olanların kaçırmaması ihtiyaç duyulan bir faaliyet, bugün başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Yapay Zeka Talebe Kulübü tarafınca düzenlenen Yapay Zeka Zirvesi 2021, birçok firma ve mühim adı yapay zeka hakkındaki söyleşilerde bulunmak suretiyle bünyesinde topluyor.

İki güne yayılan etkinliğin ilk etabı bugün gerçekleştirildi. Gün içerisinde 7 ayrı celse düzenlendi. Yarın devam edecek olan Yapay Zeka Zirvesi 2021’de tekrar bu alanda kanaatkar adlar, çevrimiçi ortamda söyleşilerde bulunacak.

Yapay zeka söyleşileri yarın devam edecek

İTÜ Yapay Zeka Talebe Kulübü tarafınca 29-30 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Yapay Zeka Zirvesi 2021, bugün başladı. 2 günde 13 konuşmacının değişik oturumlarda informasyon vereceği etkinliğin ilk gününde, bu konuşmacılardan 7’si oturumlarını gerçekleştirmiş oldu. Migros, Sahibinden, BITES, Türkiye İş Bankası, Roketsan ve Delivers AI benzer biçimde şirketlerden mühim adların bulunmuş olduğu oturumlar, yarın değişik şirketlerle devam edecek.

Bugünkü benzer biçimde ZOOM üstünden devam edecek oturumlarda Havelsan, inzva, Vodafone ve Yemeksepeti’nden uzman adlar yer alacak. Yapay zeka alanında ilerlemek isteyenler için esin kaynağı olacak etkinlikte konuşmacılar, katılımcılardan birebir sual da kabul edecek. Katılımcı ve konuşmacıların etkileşim halinde olacağı doruk, devletimizde bulunan geleceğin yapay zeka uzmanlarının ufkunu genişletecek. Herhangi bir ücret yahut katılım koşulu olmayan Yapay Zeka Zirvesi 2021’e katılmak için buraya tıklayıp lüzumlu formu doldurabilir, size verilecek bağlantıyla Zoom kanalına katılabilirsiniz.

GÜNCEL TEKNOLOJİ BLOG WEB SİTESİ

güvenlik kamerası En aktüel teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini hakkındaki problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz. Teknoone.net size ihtiyac duyulan tüm verileri ücretsiz bir durumda sunacaktır. Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli