e
sv

JanKenUP!: Taş-kağıt-makas bu kadar hoş olmamıştı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Tarihi milattan önceye Çin hanedanlığına dayanan taş-kâğıt-makas, yalnızca elinizle oynanan en kolay oyunlardan biri durumunda. Şilili bir geliştirici bu kolay oyundan ödüllü bir muvaffakiyet kıssası çıkarmış. JanKenUP! bu yılın en güzel oyunları ortasında yer aldı. 

JanKenUP! neler sunuyor?

Taş-kâğıt-makas oyununu temel alan JanKenUP! işin içine biraz daha aksiyon katmış. Dünya çapındaki ünlü taş-kâğıt-makas oyuncularının karakterlerini oynanabilir hale getiren oyun birtakım mekanikleri değiştirmiş. Örneğin daima olarak yapay zekâya karşı kestirimde bulunmanız gerekmiyor. Karşı tarafın atağı size gösteriliyor ve saniyeler içerisinde buna karşılık vermeniz gerekiyor. Daima bu biçimde oynanış bir müddet sonra dikkatinizi dağıtabiliyor. 

Karşı hamleyi görerek oynadığınız oyunda bazen hamleyi göstermiyor ve varsayım etmeniz isteniyor. Oyun genelde sürat üzerine odaklandığı için daima bir motivasyon gerektiriyor. Oyunda ister kıssa modunda ilerleyerek tüm karakterleri açabiliyorsunuz. İsterseniz vakte karşı yarışıyor ve birinci mağlubiyette başa dönüyorsunuz. Ayrıyeten dünya çapında oyuncularla turnuvalarla kapışıyorsunuz. Çeşitli güçlendirmeler ve tüm karakterlerin bir anda açılması için ödeme de yapabiliyorsunuz fakat genel ilerleyişte fiyatsız bir biçimde eğlenebilirsiniz. 

JanKenUP! Humita Arcade Fiyatsız 74M

JanKen Battle Arena FredBear Games LTD Oyunlar Fiyatsız 555,3 MB
 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli