e
sv

Karşınızda yeni jenerasyon iPhone kılıfları!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Uzun bir müddettir teknoloji dünyasının gündemini meşgul eden iPhone 13, bu sefer de kılıf modelleri ile isminden bahsettiriyor. Yeni kılıf modelleri her ne kadar direkt Apple tarafından paylaşılmamış ya da teyit edilmemiş olsa da, tekrar de Apple’a yakın kaynaklar kelam konusu dizaynların gerçek olduğu tarafında bilgi veriyor.

Karşınızda yeni kuşak iPhone kılıfları!

İnternette dolaşan bu sızıntılara nazaran, yeni iPhone modeli için Apple tarafından tasarlanan yeni kılıf modelleri 8 farklı renk olarak hazırlanmış. Siyah, mavi, yeşil, kırmızı, beyaz, pembe ve turkuaz renk seçeneklerine sahip iPhone 13 kılıflarının bilhassa kamera boşluğu hayli karakteristik duruyor.

Bildiğiniz üzere iPhone 13’ün Türkiye satış fiyatı geçtiğimiz günlerde internetin gündemine girmiş bilhassa toplumsal medyada epeyce ağır bir biçimde tartışılmıştı. Kimi modellerinin otuz bin liranın üzerinde bir fiyatla satılacağı sav edilen Apple’ın yeni amiral gemisi, bu fiyat baremiyle nitekim birçok insan için yalnızca hayal olarak kalmasına sebep olabilirdi lakin fiyatlar korkulduğu kadar yüksek çıkmadı.

Bununla birlikte kelam konusu marka Apple olunca, fiyat her ne kadar bir akıllı telefon için uçuk denebilecek kadar yüksek fiyatlara ulaşsa da, yeniden de asla satılmaz ya da az satılır diyemiyoruz. Yeniden de iPhone 13’ün ne kadar satacağını, akıllı telefon pazarında ne kadarlık bir hisseye sahip olacağını ve Türkiye’de nasıl bir performans sergileyeceğini vakit gösterecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli