e
sv

Konferans Noktası: Bu Hafta Sonu Ne Oynuyorsunuz? – Rakam 369

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yeni PlayStation 5 sürümleri için oldukça büyük bir ay oldu – bilhassa PS4’ten PS5’e yükseltmeler. Yeni nesil bir konsolunuz var ise, bu bağlantı noktalarından birini geç seçmiş olmanız için iyi bir şans var. Ve birlikte Evde oyna ek olarak dokuz yeni oyun eklediyseniz, sizi meşgul edecek oldukca şeyiniz olmalı.

Sammy Barker, Editör

Şu anda aynı oyun rotasyonuna oldukca bağımlıyım, bundan dolayı bu hafta sonu daha oldukça Marvel’s Avengers, FIFA 21, NBA 2K21 ve Train Sim World 2 oynayacağım.

Robert Ramsey, Editör Yardımcısı

Bu hafta sonu yeni Immortals Fenyx Rising DLC’yi cilalamak isterim. Temel oyundan keyif aldım fakat oldukca sayıda bulmaca beni sonucunda erteledi. Her her neyse ki, Doğu Diyarının Efsaneleri oldukca daha küçük ve netice olarak birazcık daha odaklanmış hissediyor. Şimdiye kadar iyi eğlenceler.

Stephen Tailby, Destek Editör

Bu hafta sonu denetlemek istediğim birkaç şey var. Fall Guys kısa süre ilkin 4. Sürem’a başladı, bundan dolayı bir deneyim etmek isterim – Squads’ın ne ile alakalı bulunduğunu görmek isterim. Ek olarak çeşitli geliştirmeleri görmek için PS5’te Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 oynamak isterim. Son olarak, gelecek hafta yayınlanmadan ilkin gözden geçirdiğim UnderMine var. Başka bir yerde muhteşem bir resepsiyon vardı, bundan dolayı sonucunda kendim çalmayı dört gözle umuyorum.

Bu hafta sonu Persona 4 Golden oynayacağım! Son olarak oynadığımdan bu yana oldukca uzun zaman geçti ve tüm bu son PS Vita konuşmaları bana Sony’nin en iyi konsolunu ne kadar özlediğimi hatırlattı, bundan dolayı ona geri dönüyorum!

PS4 Tony Hawk’ın Pro Skater 1 + 2’sinin 2020 Yılının Oyunu seçimlerimden biri bulunduğunu düşünürsek, dünün yeni Cross-Gen Deluxe PS5 geliştirmeleriyle yükseltme yapmak için sabırsızlanıyorum. 1980’lerin sonucunda Powell-Peralta hayranıydım, bundan dolayı ikonik 1983 deck grafiğinden The Ripper olarak kayacağım, ek olarak Sky Belgesellerinde Pretending I’m a Superman’i de izleyeceğim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli