e
sv

Kripto fonlarında rekor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kripto fonlarıTürkiye’ye giriş, yılın ilk çeyreğinde 4,5 milyar dolar ile rekor bir seviyeye ulaştı. Geçen yılın son çeyreğinde 3,9 milyar dolarlık kripto para fonlarına girildi.

Dijital para yöneticisi Coinshares tarafından dün açıklanan verilere bakılırsa, kripto yatırımları ilk çeyrekte artışın yüzde 240 olduğu dördüncü çeyreğe bakılırsa yavaşladı. Bir tek Coinshares raporda, bunun “üç aylık gelişme oranları yüksek dalgalı olma eğiliminde olduğu için yavaşlama eğiliminin göstergesi” olmadığını belirtti.

Kripto para birimi endüstrisinin piyasa değeri, Pazartesi günü 2 trilyon dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitcoin1 trilyon dolardan fazla piyasa değeri.

Coinshares verilerine bakılırsa ilk çeyrekte en çok para girişi 3,5 milyar dolarla Bitcoin’e, arkasından 765 milyon dolarla Ethereum’a yapıldı.

En yüksek piyasa değerine sahip kripto para birimi olan Bitcoin, Mart ayı ortasında 61.781 dolarla rekor bir seviyeye ulaştı, yalnız o zamandan beri dar bir aralıkta işlem görüyor.

Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır …

2021⚡parlak zeka teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini ile alakalı problem yaşıyorsanız tam yerindesiniz  Mevzu Dışı Sadece Birde bağlantıya bakın En İyi Android zayıflama uygulamaları 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli