e
sv

LG’den İş Hayatını Kolaylaştıran Kurumsal Tahliller

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

LG Electronics’in (LG), ofis hayatından mağazacılığa, perakendeden otomotiv, inşaat ve sıhhat dalına kadar sunduğu teknolojik tahlillerle iş hayatının bir modülü olmaya devam ediyor. Çok katlı binalardan ticari alan, otel, AVM ve hastanelere yönelik olarak sunulan iklimlendirme tahlilleri, tekrar sıhhat kesimi için olmazsa olmaz görüntüleme montörleri, bölümü ne olursa olsun tüm ofis çalışanlarına yönelik teknolojik tahlil ve eserleriyle LG, tüketicilerin hayatlarına göründüğünden daha da fazla dokunuyor.

Günümüzün farklılaşan çalışma ortamlarına süratle cevap veren LG, monitör tahlilleri aracılığıyla, işletmelerdeki sinerjiyi güçlendiren bir çalışma ortamı yaratıyor. LG monitörler, kullanıcıların içerik oluşturmadan oyuna kadar ekranda ilgilendikleri her mevzunun içerisine dalmasını kolaylaştırıyor, geniş açılarda gerçek renk doğruluğu sağlayan panoramik imgesi, sunduğu üstün çoklu vazife tecrübesi, uygulamalar ortasında süratle geçiş yapılma imkanı sağlaması ile LG monitörler, kullanıcıların tam ve manisiz bir görünümün keyfini çıkarmasını sağlıyor. LG’nin ofis çalışanlarına katkısı bununla hudutlu kalmıyor. Yenilikçi tahlillerle profesyonellerin hayatını kolaylaştıran LG, ferdî bilgisayarlar için USB tabanlı kablosuz ekran paylaşım tahlili yeni tahlili LG One: Quick Share ile ekran paylaşımını kolay ve sağlam hale getiriyor. Kullanıcılar suramı ve kullanımı kolay One: Quick Share ile ferdî PC ekranlarını, LG Endüstriyel Monitörleri ile kolay kolay paylaşabiliyor.

İş dünyasının ekran gereksinimini karşılayan LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar, transparan LED ekran ile otel, havalimanı, restoran, alışveriş merkezilerinin vitrin ve dış cephesi üzere cam yüzeyler renkli ekrana çeviren LED SIGNAGE tahlilleri LG’nin profesyonel yaşama katkılarından yalnızca bir kaçı ortasında yer alıyor.

Çok katlı binalar, AVM ve gibisi ticari alanlar, hastaneler, kamusal alanlar ve işletmeler, iklimlendirme sistemlerinin işletmelerinin şartlarına ve hijyen kurallarına uygunluğunun yanı sıra, binanın yapısına ahenk sağlaması ve güç dostu olmasını da önemsiyor. Bu noktada devreye LG giriyor. Çok katlı binalar için gelişmiş teknolojileri birleştiren entegre bir tahlil olan LG MULTI V, üst seviye konfor sağlarken işletme maliyetlerini en aza indiriyor, azamî güç verimliliği sağlıyor. Bina içerisindeki çeşitli alanları tıpkı anda, birbirinden bağımsız bir formda ısıtma ya da soğutma seçeneğine sahip olan LG MULTI V, kullanıcıların tercihlerine nazaran optimize edilmiş sistemler sunuyor. Böylece bina içerisinde bir çok farklı üniteye sahip işletmeler bile, her alanın farklı gereksinimine nazaran ayarlanmış iç sıcaklık ya da soğukluk sunabiliyorlar.

LG, sıhhat dalına sunduğu ve sıhhat vazifelilerinin teşhis ve teşhis koymalarını kolaylaştıracak medikal eserleriyle de tüm dünyada isminden kelam ettiriyor. Türk sıhhat sisteminin önde gelen kuruluşları tarafından da tercih edilen LG, bilhassa manzara kalitesi ve radyoloji için en değerli özelliklerden biri olan gri renk sertliği ile öne çıkan monitörleri ile radyolog ve tabiplerin en büyük yardımcısı pozisyonunda. LG monitörleri öne çıkaran en kıymetli özellik ise; 6 MP olarak 2 ekran halinde kullanılabiliyor olması… Sıhhat kesiminde çoklukla 5 MP’lik iki farklı monitör yan yana kullanılırken LG’nin yeni eserleri doktoralara tek monitörden iki imgeyi inceleme, karşılaştırma imkanı sağlıyor. Böylece radyoloji incelemeleri ve mamografi incelemeleri daha sağlıklı formda gerçekleşebiliyor.

LG’nin araçlar için sunduğu tahliller dünyanın en büyük araba markaları tarafından tercih ediliyor. LG’nin yeni kuşak Araç İçi Bilgi – Cümbüş (IVI) sistemi, 2022’de yeni Renault Mégane E-TECH Electric ile piyasaya sürülecek. LG Otomotiv Bileşenleri İş Birimi’nin otomotiv aydınlatma ve far sistemleri sağlayıcısı ZKW Group’un satın alınması ve Temmuz ayında piyasaya sürülen LG Magna e-Powertrain’i oluşturmak için Magna International ile yapılan ortak teşebbüs LG’nin isminin otomotiv kesiminde daha sık duyulacağının işaretçisi olarak kabul ediliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli