LinkedIn, Yeni Dijital İş Büyüme İpuçları Dergisi Yayınladı

Geçindiren aşı sunumunun kademeli olarak düzgüsel yaşama dönüş için yeni ümit emarelerine yol açmasıyla beraber, birçok işletme şimdi bir sonraki aşamaya hazırlanıyor ve yeni fırsatlar ortaya çıktıkça faaliyetlerini hızlandırıyor.

Bununla ahenkli olarak, LinkedIn yeni bir ‘Büyümeye Dönüş’ dijital dergisiMarkalara COVID-19 sonrası stratejilerini gözden aktarma ve iyileştirme hikayesinde esin vermek için uzmanlarla bir takım içgörü, ipucu ve röportajlar elde eden .

tarafınca açıklanmış olduğu benzer biçimde LinkedIn:

“İş için Hazır 2021 büyümeyi sağlamak ve stratejinizi harekete dercetmek için dijital pazarlamayı kullanmakla alakalı her şeyi araştırıyor. En yüksek değere haiz kitlelerinizi belirlemeye ve onları en aleni olduklarında onlarla etkileşime geçmeye ait detaylı bilgiler var. Pandemi sonrası bir dünyada emniyet ve fikir liderliği içinde ne olduğunun artan önemini derinlemesine inceliyor, B2B alıcı yolculuklarının değişen doğasını vurguluyor ve pazarlamanızın iyi mi esin verebileceğine, eğlendirebileceğine ve iş hayatına hazır zihniyetle iyi mi etkileşime geçebileceğine dair hikayeler ve stratejiler paylaşıyoruz. Ölçekte.”

İndirebileceğiniz 50 sayfalık mecmua İşte, insanların platformu niçin kullandığı ile alakalı daha çok şey keşfetmeye çalışan yeni bir LinkedIn kullanıcı araştırmasının neticeleri da dahil olmak suretiyle bir takım yararlı yazı ve not ihtiva eder.

Ek olarak, LinkedIn reklamlarını ve promosyon araçlarını en iyi halde kullanma hikayesinde olay emekleri da vardır.

LinkedIn dergisi

Sanal etkinlikler, CMO’nun değişen görevi ve marka oluşturma benzer biçimde temel trendler ile alakalı uzman röportajları ve içgörüler. LinkedIn reklamlarının en iyi uygulamalarına ve özelliklerine ait faydalı genel bakışlar da vardır.

LinkedIn dergisi

Burada fazlaca fazla içgörü var ve LinkedIn’i bir öncelik haline getirmek istiyorsanız ya da yalnızca son olarak platform trendlerini ve özelliklerini daha iyi tahmin etmek istiyorsanız, indirmeye kıymet – parasız ve yalnızca röportajlar. deneyimli LinkedIn pazarlamacıları için bile vakit ayırmaya kıymet.

LinkedIn’in ‘Ready for Business 2021’ dijital dergisini indirebilirsiniz İşte.

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli