e
sv

Logitech G ve Riot Games’ten Yeni İşbirliği: League of Legends Koleksiyonu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Logitech G, oyun tutkunlarının heyecanla takip ettiği League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games işbirliğiyle Logitech G League of Legends Koleksiyonunu tanıttı. Oyunculara, Logitech G’den bekledikleri yüksek performansı ziyadesiyle sunan yeni işbirliği kapsamındaki koleksiyonda, League of Legends tescilli Hextech görünümüyle tasarlanan Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve Logitech G840 XL Oyun Mousepad’i yer alıyor.

Eşsiz Bir Koleksiyon

Logitech G CMO’su Peter Kingsley, “League of Legends üzere bir oyunu sevdiğinizde, güya gerçek dünyanızmış üzere kendinizi oyuna kaptırırsınız. Profesyonel düzey eserlerimizin ve teknolojilerimizin yer aldığı bu koleksiyonu, League of Legends takımıyla birlikte, League of Legends’in ikonik Hextech dizaynlarıyla birleştirme fikrine dayanarak oluşturduk. Özel LOL renkleriyle kaplanmış kulaklık, klavye, mouse ve mousepad, üst düzey oyun tecrübesi için tasarlanmış eşsiz bir koleksiyon oluşturuyor.” dedi.

Riot Games Tüketici Eserleri Lideri Ashley Maidy, “Logitech G ile işbirliğimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Oyuncu tecrübesini geliştirme ve League of Legends koleksiyonunu hayata geçirme konusunda kusursuz bir çalışma oldu. Profesyonellere yönelik bu yeni koleksiyon, League of Legends Hextech teknolojimizi şık performans odaklı eserlere dönüştürerek her oyuncunun tecrübesini bir üst düzeye taşıyor.” dedi. 

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı League of Legends versiyonu, League hayranlarına ilham vermek için geliştirildi ve turnuva seviyesinde rekabete uygun tasarlandı. Espor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan ve PRO X teknolojisine dayanan kulaklık, düzgün konfor ve dayanıklılık için birinci sınıf bir yapıya, başarılı ses bağlantısı için Blue VO!CE teknolojisine ve yüksek netlik için 7.1 surround ses sistemine sahip.

Logitech G PRO Klavye

Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi League of Legends versiyonu, düşük DPI mouse kullanımı için masa üzerinde alan yaratan, Tenkeyless bir dizayna sahiptir. Güçlü GX Brown dokunsal anahtarlarıyla, yüksek ses çıkarmadan yahut dikkat dağıtmadan, fark edilebilir bir geri bildirim sağlar. Bu klavye, programlanabilir LIGHTSYNC RGB ve yerleşik belleği ile oyuncuların turnuvalar için aydınlatma sistemini özelleştirmesine ve saklamasına imkan tanır.

Logitech G Pro Wireless Mouse

Logitech G eser yelpazesine PRO Wireless Mouse League of Legends sürümünü de ekledi. Bu kablosuz mouse LIGHTSPEED teknolojisine, piksel-hassas hedefleme için bir HERO 25K sensörüne ve 50 mm tıklama dayanıklılığına sahiptir. Dört çıkarılabilir yan tuş da dâhil olmak üzere 4/8 özelleştirilebilir tuşlarıyla G PRO kablosuz mouse, profesyonel seviyede denetim ve hassasiyet sunar.

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad, adeta oyundaki Sihirdar Vadisini masanıza getirir ve koleksiyonu birbirine bağlar. 900 mm x 400 mm ebatlarındaki ekstra geniş yapısı azamî oyun konfigürasyonu seçeneği sunarken sabit 3 mm yükseklik sağlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli