e
sv

Logitech G335 Türkiye’de Satışa Sunuldu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Logitech G, hem özellikleri hem de renk çeşitleriyle öne çıkan G335 kablolu oyun kulaklığı satışa sunuldu. Oyun severlerin ağır ilgi gösterdiği kulaklık, hafifliği ve renk seçenekleriyle öne çıkıyor.

Logitech G335 oyun kulaklığı 240 gram tartısıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor. Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile misal bir dizayna sahip olan G335, daha çok ahenk ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlandı. Ayarlanabilir askılı baş bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı gereçleri sayesinde uzun vadeli kullanımlarda ekstra konfor sunuyor.

Siyah, Beyaz ve Mint (Yeşil) renklerine sahip olan kulaklık, çift taraflı kullanıma uygun baş bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir imaj sunuyor. Mevcut Color Collection eserleriyle eşleştirmek için tasarlanan bu yeni kulaklık, oyunculara oyun alanlarını özelleştirmek ve şahsileştirmek için daha fazla fırsat sunuyor.

Logitech G335 Kablolu Oyun Kulaklığı, 3,5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip. Eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik denetimler, direkt kulaklığın üzerinde bulunan ses denetim kadranı ve üst kaldırıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor. G335 ayrıyeten kristal netliğinde ses ve irtibat netliği için Discord Sertifikalı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli