e
sv

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı Tanıtıldı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Logitech G, en yeni oyun trendlerini takip etmeyi seven oyun severler için tasarlanan ultra hafif yapıya sahip Logitech G435 Kablosuz Oyun Kulaklığı ile alanında fark yaratıyor. Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı; kullanım konforunu, sürdürülebilir gereçler ile üretilen dizaynını, capcanlı renk seçeneklerini ve çoklu platform takviyesini uygun fiyatıyla birleştirerek başarılı bir oyun tecrübesi sunuyor.

Logitech G Genel Müdürü Ujesh Desai, “Kullanıcılar ve bilhassa genç oyuncular, oyun ekipmanları tercih ederken eserlerin fonksiyonelliğinin, teknik özelliklerinin ve fiyatının yanı sıra, etraf dostu, sürdürülebilir materyal ile tasarlanıp tasarlanmadığını da göz önünde bulunduruyor. Ultra hafif, uygun fiyatlı ve sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, şık tasarımı, beam-forming teknolojisiyle donatılmış mikrofonu ve çoklu platform dayanağına sahip gelişmiş özellikleri ile oyun severlere en kaliteli oyun tecrübesi yaşatmak için tasarlandı.” dedi.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 165 gram yüke sahip ultra hafif yapısıyla bir tüm gün konforlu bir kullanım vaat ediyor. Küçük ve orta büyüklükte baş boyutları için optimize edilebilen Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı isteğe nazaran sesi sonlandırabiliyor.

Logitech G’nin bugüne kadar tasarladığı en sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı olan G435 LIGHTSPEED, karbon tesirini sıfıra indirmeye dayalı yüksek kaliteli CarbonNeutral® sertifikası ile etraf dostu eser olma özelliği ile alanında fark yaratıyor. %22 oranında geri dönüştürülmüş plastik kesimlere ve milletlerarası etraf kuruluşu Orman İdare Kurulu (FSC) sertifikalı ormanlardan üretilen kağıt ambalaja sahip G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, etrafa hassas sorumluluk sahibi kullanıcılara hitap ediyor. Sürdürülebilirlik alanında Logitech G’nin yürüttüğü tüm çalışmalara logitechg.com/tr-tr web sitesinden ulaşılabiliyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, 2.4GHz suratında kablosuz irtibatı ve Bluetooth kombinasyonu ile bilgisayara, PlayStation’a ve taşınabilir aygıtlara bağlanarak oyuncuların gereksinimlerine yönelik azamî performans sağlıyor. Bluetooth dayanağı ile taşınabilir aygıtlara kolay kolay bağlanırken, oyun oynamaya ve müzik dinlemeye de imkan tanıyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığının 40 mm çapındaki şoförleri güçlü ve kesintisiz bir ses kalitesi sunarken, çift “beam-forming” özelliğine sahip mikrofonları art plandaki gürültüyü azaltıyor. Sesi en yüksek halde ileten Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, başka oyuncular ile birebir ortamdaymış hissiyatı yaratarak yaka mikrofonu muhtaçlığını da ortadan kaldırıyor.

Siyah ve neon sarı, mavi ve ahududu, kirli beyaz ve leylak renkleri ile satışa sunulan yeni Logitech G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Kulaklığı, oyuncuların şahsileştirilmiş biçimlerini ve oyun oynama biçimlerini sergilemelerine imkan sağlarken, görme engelli kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ve sesin hangi istikametten geldiğini bulmayı kolaylaştıran Braille alfabesinden üretilmiş göstergeler içeren küçük dokunuşlarıyla öne çıkıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli