e
sv

Logitech G435 Oyuncu Kulaklığı Satışa Sunuldu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Logitech G, en yeni oyun trendlerini yakından takip eden oyun severler için tasarladığı, ultra hafif yapıya sahip Logitech G435 LIGHTSPEED kablosuz oyun kulaklığıyla fark yaratıyor. Logitech G435; kullanım konforunu, sürdürülebilir gereçlerden üretilen tasarımı, capcanlı renk seçenekleri ve çoklu platform takviyesi ile birleştirerek kusursuz bir oyun tecrübesi sunuyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED kablosuz oyun kulaklığı, 165 gram yüke sahip ultra hafif yapısıyla uzun müddetler konforlu bir kullanım vadediyor. Küçük ve orta büyüklükte baş boyutları için optimize edilebilen Logitech G435 LIGHTSPEED, isteğe nazaran sesi sonlandırabiliyor.

Logitech G’nin bugüne kadar tasarladığı en sürdürülebilir kablosuz oyuncu kulaklığı olan G435 LIGHTSPEED, karbon tesirini sıfıra indirmeye dayalı yüksek kaliteli CarbonNeutral® sertifikasına sahip, etraf dostu eser olma özelliğiyle de öne çıkıyor. %22 oranında geri dönüştürülmüş plastik modüllere ve memleketler arası etraf kuruluşu Orman İdare Kurulu (FSC) sertifikalı ormanlardan üretilen kâğıt ambalaja sahip G435 LIGHTSPEED kablosuz oyun kulaklığı, etraf ve sürdürülebilirlik hususlarında hassas kullanıcılara da hitap ediyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED, 2.4GHz suratında kablosuz irtibatı ve Bluetooth kombinasyonuyla bilgisayara, PlayStation’a ve taşınabilir aygıtlara bağlanarak oyuncuların gereksinimlerine yönelik azamî performans sağlıyor. Bluetooth takviyesiyle taşınabilir aygıtlara kolay kolay bağlanırken, oyun oynamanın ynında müzik dinlemeye de imkan tanıyor.

Logitech G435 LIGHTSPEED kablosuz oyun kulaklığının 40 mm çapındaki şoförleri güçlü ve kesintisiz bir ses kalitesi sunarken, çift “beam-forming” özelliğine sahip mikrofonları da art plandaki gürültüyü azaltıyor. Sesi en yüksek formda ileten Logitech G435 LIGHTSPEED, öteki oyuncularla birebir ortamdaymış hissiyatı oluşturarak yaka mikrofonu gereksinimini da ortadan kaldırıyor. G435 ses ve mikrofon konusundaki üstünlüğüyle tıpkı vakitte görüntü konferans sistemleri için de ülkü bir kulaklık olarak dikkat çekiyor.

Siyah ve neon sarı, mavi ve ahududu, beyaz ve lila ikili renk kombinasyonları ile satışa sunulan yeni Logitech G435 LIGHTSPEED, oyuncuların şahsileştirilmiş üsluplarını ve oyun oynama biçimlerini sergilemelerine imkan sağlarken, görme engelli kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış göstergeler içeren küçük dokunuşlarıyla da öne çıkıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli