e
sv

Logitech Tap IP ve Tap Scheduler Duyuruldu

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Önde gelen işbirliği platformları ile büsbütün entegre olan ve kolay suram için tek bir “ethernet üzerinden güç (PoE) kablosu” ile bağlanan Tap IP ve Tap Scheduler, birçok kurumun hibrit sisteme geçmesi ile birlikte ofislere dönen çalışanların manzaralı toplantıları planlamasını ve katılmasını son derece kolay hale getirmek için oluşturuldu.Tap IP ve Tap Scheduler, hibrit çalışma sistemine geçen ofisler için kullanımı kolay ve verimli toplantı tecrübeleri sunuyor.

Logitech Görüntü İşbirliği Genel Müdürü ve Lider Yardımcısı Scott Wharton, “Mevcut olan dokunmatik denetleyici dalında bir yanda karmaşık, kıymetli ve büyük ölçüde tescilli üst seviye eserler yer alırken bir başka tarafta da kablo kontrolü ve güvenlik üzere kurumsal ihtiyaçlarla tasarlanmayan tüketici tabletlerinin hakim olduğunu gözlemledik. Logitech olarak kurumsal seviyede gereksinimleri en düzgün anlayan ve üreten bir marka olarak biz de bu hususa bir tahlil getirmek istedik. İnançlı ve kurumsal seviyede performans sağlamak için kablo tutucuları dahil şık ve şık dizayna sahip, bölümdeki esas eserler ile ahenk içinde çalışan, kolay heyetim ve kullanıma sahip üstelik bu özellikleri uygun fiyatlarıyla birleştiren Tap IP ve Tap Controller’ı tasarladık.“ dedi.

Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms ve öbür tanınan görüntü konferans hizmetleri için bir dokunmatik denetleyici olan ve odadan odaya emniyetli, dengeli bir tecrübe sunan Logitech Tap IP ile toplantılar tek bir dokunuşla başlar. Logitech Tap IP, ağlara IP tabanlı ilişki yoluyla bağlanarak daha düşük maliyet ve daha kolay heyetim sağlar, tıpkı Logitech Tap’te olduğu üzere tek dokunuşla toplantıya katılma fonksiyonu sunar. Pak ve inançlı kablo idaresi ve esnek montaj seçenekleriyle Logitech Tap IP, toplantı odasının neredeyse her yerine meselesiz ve inançlı bir biçimde kurulur. Şık ve sezgisel dizayna sahip olan Logitech Tap IP, grupların işbirliklerine odaklanabilmelerini sağlamak için toplantı odalarında sağlam duruşuyla hayatı kolaylaştırıyor.

Ofis içerisinde yanlışsız toplantı alanını bulmayı ve talep etmeyi kolaylaştıran Tap Scheduler’ın geniş 10.1 inç dokunmatik ekranı, toplantı bilgilerinin çarçabuk okunmasını sağlarken, yerleşik aydınlatma sistemi ise, odanın müsaitlik durumunu belirli bir aralıktan bildirme imkanı tanıyor. Toplantı odasının çabucak dışında bulunan iştirakçiler, süreksiz toplantılar için oda talep etmek yahut evvelden rezervasyon yaptırmak için Tap Scheduler’ı kullanabiliyorlar. Tap Scheduler, Logitech tarafından yakın vakitte satın alınan bulut tabanlı toplantı odası idare şirketi olan Meetio  ile birlikte Teams, Zoom Rooms ve Robin ile uyumlu bir formda çalışıyor. Tap Scheduler, paneli çeşitli yüzeylere sabitlemeye yardımcı olan montajlanabilir kesimleri, profesyonel ve tertipli bir suram için kablo idaresi özelliğiyle neredeyse tüm işbirliği alanları için kolay bir suram sağlıyor.

Görüntü işbirliği ekosistemini eksiksiz bir donanım, yazılım ve hizmet tahlilleriyle genişleten Logitech ayrıyeten görüntü işbirliği tahlilleri için kapsamlı ve her şeyi bir ortada bulunduran bir  yazılım olan Logitech Select’i de hizmete sunuyor. IT uzmanlarının görüntü tahlilleri için çalışma müddetlerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olmak hedefiyle tasarlanan Select, 7/24 tahlil dayanağı, sonraki iş günü için “Gelişmiş RMA” özelliği ve Logitech’in görüntü konferans aygıt idare platformu Logitech Sync’te yer alan ayrıcalıklı “Öngörüler ve İkazlar “işlevselliği sunuyor. 50 yahut daha fazla toplantı odasında Logitech Select kullanan müşteriler, yerinde yedek modül hizmeti ve müşteriye özel “Müşteri Muvaffakiyet Yöneticisi” avantajına sahip oluyorlar.

 • Logitech Tap IP tavsiye edilen satış fiyatı: 899 USD+KDV
 • Logitech Scheduler tavsiye edilen satış fiyatı: 899 USD+KDV
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli