Logitech Z407 Bluetooth Bilgisayar Hoparlörü, Subwoofer ve

Price: 1.049,99 TL
(as of Jun 19,2021 01:17:26 UTC – Details)

Satın AL

Z407 Bluetooth bilgisayar hoparlörleri ile masanız için etkisinde bırakan bir ses. Ustalıkla ayarlanmış 2.1 hoparlör sistemi 80 watt tepe gücü ve 40 watt RMS sunar. Dijital Sinyal İşleme yardımıyla aşağı doğru subwoofer ve bütün spektrumda net ses ile sesinize “boom” getirin. Zarif oval uydu hoparlörleri yatay yahut dikey olarak konumlandırılabilir. Onları emek verme alanınıza uyduğu halde yerleştirin. Bluetooth özellikli kablosuz ton kontrolü size tam denetim sağlar. Bas ve ses seviyesini ayarlayın, parçaları atlayın ve kanepeden kalkmadan onları durdurun. Bluetooth, USB-A yahut 3,5 mm girişleri ile bağlayın.

ODA DOLDURMA SESİ — Ustaca ayarlanmış 2.1 hoparlör sistemi 80 watt tepe gücü ve 40 watt RMS özelliklerine haizdir. Dijital sinyal işleme, kristal berraklığında yüksek notalardan orta ve düşük aralıktaki kuvvetli seslere kadar oda dolumu için dengeli bir ses profili ve gelişmiş bas sağlar.
KLARLIK VE HAZIRLAMA İLE MASİF DERİNLİKLER — Dijital sinyal işleme özellikli 20 watt bas varlıklı, sadece net bas ve üstün ses kalitesi sunar. Aşağı doğru bas refleks tüpüne haiz subwoofer, müziği, filmleri ve oyunları tam, net bir sesle patlatır.
KABLOSUZ KONTROL İÇİN MERKEZİ KONTROL — 30 metre net görüş çizgisine haiz kablosuz ton kontrolü, odanın neresinde olursanız olun sesi ayarlamanızı sağlar. Ses ve bas çalmak, duraklatmak, sessize almak ve denetlemek için dokunun ve döndürün. Bu kadar basit. Kanepeden kalkmana bile gerek yok.
ÇİFT EKRANLI HOPARLÖRLER — Zarif oval uydu hoparlörleri ayırt edici antrasit gri renkte sunulmaktadır. Onları dilediğiniz benzer biçimde dikey yahut yatay olarak ayarlayın.
ÇOK BAĞLANTI VE DEĞİŞTİRME SEÇENEKLERİ — seçim sizin. Bluetooth, mikro USB ve 3,5 mm giriş ile üç cihaza kadar bağlanabilirsiniz. Kablolu irtibat noktaları (3,5 mm ve mikro USB) içinde geçiş yapmak için kaydırıcının altındaki kaynak seçici düğmesini kullanın. Bluetooth’a süratli bir halde geri dönmek için Bluetooth düğmesini kullanın.

Logitech Z407 Bluetooth Bilgisayar Hoparlörü, Subwoofer ve

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Tavsiye Ederiz…

  1. wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı bereketli bir
  2. Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli