LoL: Wild Rift Irelia Rehberi: En iyi yapı, eşyalar, rünler | Nesne

Bu League of Legends’da: Wild Rift Irelia rehberi Kabiliyetlerinden ve bunların yapı, yetenek kombosu ve rünlerine iyi mi tahsis edileceğinden şampiyon hakkındaki bilmenizde fayda olacak her şeyi bulacaksınız. Aşağıdaki Irelia kılavuzunda neler bulacaksınız:

 • Irelia’nın kabiliyetleri
 • Kabiliyet kombinasyonları
 • Kabiliyet düzen atlama sırası
 • sihirdar büyüleri
 • rünler
 • Öğeler

Irelia, Bıçak Dansçısı sıradaki bizim Vahşi Yarık şampiyonu listede ve fazlaca popüler bir sıralama. Irelia, Kore’den Avrupa’ya ve Şimal ABD’ya kadar ustalaşmış League of Legends’ta fazlaca fazla oyun tarihi görmüş oldu. Şimdi Wild Rift’te mevcut olması, bir ana suali gündeme getiriyor: Onu pro play’de görmemize ne kadar var?

Reel oyun tarzına ulaşınca, Irelia tam bir Dövüşçü şampiyonudur. Riven birçok yönden, sadece fazlaca daha çok ani hasarla (tamamen istiflendiğinde). heralde onun benzer biçimde değil patlama-y bir suikastçı olarak, sadece hasar açısından hala orada, bir tek fazlaca daha tanker.

En son Wild Rift strateji kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve püf noktalarımızı inceleyerek aktüel kaldığınızdan güvenilir olun. League of Legends: Wild Rift merkezi.

 

League of Legends: Wild Rift Irelia becerileri

İyonya Ateşi (Eylemsiz)

Irelia, düşmanlarına büyülerle saldırdığında, istiflenen ilave Hücum Hızı kazanır. En çok yükte, isabet halinde ilave hasar da kazanır.

Bladesurge (Kabiliyet 1)

Irelia hedefini vurmak için ileri atılarak kendini iyileştirir. Hedef İşaretlenirse yahut Bladesurge’a ölürse, bekleme süresi yenilenir.

Meydan Okuyan Dans (2. Kabiliyet)

Irelia, yükledikçe daha çok hasar veren bir atak uygular. Saldırı esnasında daha azca fizyolojik hasar alır.

Kusursuz Düet (Kabiliyet 3)

Irelia birbirine yaklaşan iki bıçak gönderir. Araya giren düşmanlar hasar görür, sersemler ve İşaretlenir.

Vanguard’s Edge (Kabiliyet 4 / Ultimate)

Irelia, bir rakip şampiyona çarptığında dışa doğru patlayan fazlaca sayıda bıçak ateşler. Bıçakların vurmuş olduğu düşmanlar hasar görür ve İşaretlenir. Ondan sonra bıçaklar, içerisinden geçen düşmanlara hasar verecek ve yavaşlatacak bir duvar oluşturur.

Irelia olarak iyi mi kombo yapılır

Irelia’nın bütün komboları duruma bağlı olsa da, bunlardan biri setinde temel bir unsurdur ve bu onun Kabiliyet 1 sıfırlamasıdır. Kuvvetli bir kombo ve 100’e 0 rakiplerinizi (1v2 durumlarında bile) indirmek için bunu öteki becerileriyle beraber kullanın.

– Kabiliyet 1 sıfırlama

Irelia’da, Kabiliyet 1’inizi kullanarak bir rakibi öldürmeyi başarırsanız, bekleme süresi sıfırlanır. Her birini elde etmek için köleleri yetiştirirken bunu kendi avantajınıza kullanın.

– Irelia tüm bunlar bir arada kombo

Kabiliyet 3 (ilk kullanım) -> Kabiliyet 4 (Nihai) -> Flash -> Kabiliyet 1 -> Kabiliyet 3 (ikinci kullanım) -> Otomatik atak -> Kabiliyet 1 -> Otomatik atak -> Kabiliyet 1 -> Kabiliyet 2

Bu yetenek yinelemesiyle, kolayca içeri girebilir ve bir düşmanı ultinize kilitleyebilir, arkasından onları sersemletebilirsiniz. Bununla birlikte fazlaca uzun bir kombo ve ustalaşması birazcık vakit alacak. Sadece, bir çok 1v1 niteliğinde kazanmanızı nerede ise güvence eder.

– Kabiliyet 3 (ilk kullanım) -> Kabiliyet 1 -> Kabiliyet 1 -> Kabiliyet 1 -> Kabiliyet 3 (ikinci kullanım) -> Kabiliyet 1 -> Otomatik atak -> Kabiliyet 1 -> Otomatik atak -> Kabiliyet 2

Bu kombo, Kabiliyet 3’ün ilk kullanması ile ikinci kullanım arasındaki süreden yararlanır ve Kabiliyet 1’i ve zeki hareketleri kullanarak kendinizi, rakibinizi asla beklemediği aniden sersemletecek halde tekrar konumlandırabilirsiniz.

Becerileri seviyelendirmek için hangi sırasıyla?

Irelia için ilkin Kabiliyet 1’inizi en üst düzeye çıkarmak, arkasından Kabiliyet 3’ü ve en son Kabiliyet 2’yi seviyelendirerek idame etmek istiyorsunuz.

 • Düzen 1: Kabiliyet 1
 • 2. Düzen: Kabiliyet 2
 • Düzen 3: Kabiliyet 3
 • Düzen 4: Kabiliyet 1
 • Düzen 5: Kabiliyet 4
 • Düzen 6: Kabiliyet 1
 • Düzen 7: Kabiliyet 1

Kabiliyet 1’i maksimuma ulaşana kadar seviyelendirmeye devam edin, arkasından Kabiliyet 3’e ve en son Kabiliyet 2’ye odaklanın.

En iyi sihirdar büyüleri

Tutuşturmak: Hedef rakip şampiyonu ateşler, 5 saniye süresince 60-410 (seviyeye bağlı olarak) reel hasar verir ve onlara Ağır Yaralar verir. (Ağır Yaralar, iyileştirme etkilerini %50 azaltır).

flaş: İleriye yahut hedeflenen yöne doğru kısa bir mesafe ışınlayın.

Wild RIft Irelia – En iyi rünler

Wild Rift Irelia rünleri

Wild Rift Irelia – En iyi eşyalar

Irelia Öğe yapısı

bot kundura

obur pislikler Irelia, alabileceği bütün Fizyolojik Vamp’i kullanabildiğinden, ana bot seçiminiz olacak. Rakibin fazlaca fazla kalabalık kontrolüne haiz olduğu birtakım ender durumlarda. Bu durumda, ek olarak gidebilirsiniz civanın basamaklar.

Enchant’a ulaşınca, bütün kalabalık kontrollerini kaldırmak için en iyi seçeneğiniz Quicksilver Enchant, aksi takdirde Stasis ve hatta Teleport.

Irelia şu anda metada olup olmadığını incelemek dilerseniz, Wild Rift Katman Listemize göz atın!


Daha çok istemek?
81 öteki ürünümüze göz atın
League of Legends: Wild Rift ipuçları, kılavuzlar ve izlenecek yollar!

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …student loan.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli