e
sv

Macera oyunu Night in the Woods, iOS aygıtlar için çıkışını yaptı

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yayıncılığını Finji’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Infinite Fall’un yaptığı macera çeşidindeki Night in the Woods, iOS için çıkışını yaptı.

Oyun şu anda App Store üzerinden 54,99 TL’ye satışa çıkmış durumda. Daha öncesinde PC için de çıkış yapmış olan oyun ödül kazanmıştı. Oyunun fragmanını, mağaza sayfasını ve ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Night in the Woods Fragman

Üniversiteyi bırakan Mae Borowski, evvelden bir maden kasabası olan harap olmuş Possum Springs’e dönerek eski hedefsiz hayatına devam etmek ve ardında bıraktığı arkadaşlarıyla bağlarını tekrar kurmak ister. Fakat hiçbir şey eskisi üzere değildir. Yetiştiği kasaba artık farklıdır, arkadaşlarıysa büyümüş ve değişmiştir. Yapraklar yere düşüyor, rüzgar ise gitgide daha soğuk esiyordur. Işık ortadan kaybolduğunda garip şeyler olmaya başlamıştır.

Ve ormanda bir şey vardır.

Mae’nin büyüdüğü kasabaya ve öteki taraftaki karanlığa yaptığı seyahate katıl.

NIGHT IN THE WOODS tanışılacak onlarca karakter ile renkli bir dünyada yapılacak onlarca şey içeren;  keşif, öykü ve karakter odaklı bir macera oyunudur. Eşyaları kır, bas çal, elektrik çizgileri üzerinde yürü, çatılar ortasında zıpla ve karşılaşmak istemediğin kusursuz ve vahim şeyler keşfet. Konutuna, yani Possum Springs’e gel ve hayatını mahvet.

Night in the Woods Finji, LLC Oyunlar ₺54,99 2,1 GB

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli