e
sv

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Gün geçmiyor ki toplumsal medyada değişik bir olayla daha karşılaşmayalım. Bugün ki olay ise yok artık dedirtecek çeşitten.

İstanbul’da bir maganda makas atmak için iki arabanın ortasına girdiği sırada panikleyip yan şeritteki aracı biçiyor. Sonrası ise malum.

Sonuç olarak yolunda hatasız bir formda giden bir insanın da durduk yere canı sıkılmış oluyor? Pekala sebep ne? Magandanın birinin istemsizce makas atıp şerit değiştirmek istemesi. Dilerseniz kaza anını içeren görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Bu magandaların makas atarken yaptıkları birinci kaza değil. Muhtemelen son da olmayacak.

Hergün trafikte binlerce, hatta milyonlarca insan trafik karmaşasının içerisine giriyor. Kimi hasta anne babasını bir yere yetiştirmeye çalışırken, kimisi küçük bebeği ya da çocuğuyla trafik keşmekeşine giriyor.

Yolunda gideceğe yere gerçek sessiz ve sakin bir formda yol alırken, hiç bir cürmü olmadığı halde, magandanın biri yüzünden hayatının en büyük şokunu yaşıyor.

Bu stil kazalarda içinizden uygun oldu diye geçirebilirsiniz. Ama işin içerisinde hiç kabahati olmayan vatandaşlar olmadığını da unutmamak gerekiyor. Trafikte makas atarak ilerlemenin cezası çok da caydırıcı değil. Aşikâr bir ölçüde para cezası ile şoförler magandalıklarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Buna katiyetle kalıcı bir tahlil üretilmesi gerekiyor. Pekala sizin bu mevzu hakkındaki görüşleriniz neler? Dilerseniz bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli