MarcoPolo – Restoran ve Yemek WordPress Teması

oran

destek

MarcoPolo – yiyecek, restoran, yiyecek odası, kantin ve öteki benzer bölgeler için muhteşem halde geliştirilmiş yeni ve taze WordPress temamızdır. Bu tema, her türlü yemekhane için lüzumlu olan her şeyi ihtiva eder: prezentabl ana sayfa, detaylı menü, şef detayları, takvim ve randevular, galeri vb. Temadaki Özelleştirici oldukça kullanışlıdır, ek olarak Unyson Drag ile sayfalarınızın görünümünü iyileştirebilir ve değiştirebilirsiniz. & Bırak Sayfa Oluşturucu. Bootstrap 3’e aşina olan ve pak optimize edilmiş koda haiz tema.

Bonus olarak, temamız özenle katmanlı .PSD dosyaları ihtiva eder. Ek olarak monitör görüntüleriyle beraber detaylı belgeler, temanızı kolayca özelleştirmenize destek sunar. Temamız, samimi ve etken yardımcı ekibimiz tarafınca desteklenmektedir. Herhangi bir sorunuz var ise, lütfen yardımcı forumumuzdan bizimle iletişime geçin!

DEMOSATIN AL $49

WordPress Ücretli Temalar

akıllı teknoloji haberleri, yeni çıkan teknolojik aygıtlar ve teknolojik aygıtların tüketimini ile alakalı sorun yaşıyorsanız tam yerindesiniz Teknoone.net size WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır … Ayrıca eklenti, sitenizdeki HTTP isteklerini azaltmanıza imkan tanır. WordPress ücretli temalar Web Sitenizi WordPress Temalarıyla Oluşturmak WordPress ücretsiz Temalar WordPress ile internet sayfaları geliştirirken, binlerce aleni kaynak ve ücretli tema arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. 

Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar? Hemşire Maaşı Ne Kadar Oldu Hangi Hemşireler Kaç TL Maaşlar Alıyorlar?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli