Mario + Rabbids: Sparks of Hope geliştirme ekibi orijinalinden üç kat daha büyük

 

Mario + Rabbids: Umut Kıvılcımları bu yılki E3 dijital etkinliğinde belirtildi ve mükemmel görünüyor. İtalyan Multiplayer sitesi, Ubisoft Milan Kreatif Direktörü Davide Soliani ve Ubisoft Destek Yapımcısı Cristina Nava ile proje hakkındaki söyleşi etme şansı buldu. Belgisiz bir 2022 çıkış zamanı olduğu halde, her iki Ubisoft mensubu da devam filminden iyi karşılananlara kadar hayranların neler bekleyebileceği hakkındaki birazcık paylaştı. Mario + Rabbids Krallık Savaşı. İşte Reset Era üyesi vesilesiyle meydana getirilen röportajdan birtakım mühim noktalar, Luke88:

  • Tayfa kompozisyonunun bu sefer herhangi bir sınırı yok, dilerseniz bütün tavşanlara yahut bütün mantar krallığına gidebilirsiniz (bunun, takımın oldukça ciddiye almış olduğu oldukça sayıda yandaş taleplerinden/önerilerinden biri olduğu söylendi).
  • Oyuncunun görünüşte hareket aralığı içerisinde hareket sınırı yoktur.
  • Geliştirme ekibi ve daha ilkin belirtildiği şeklinde projenin genel kapsamı mühim seviyede büyüdü, önceki oyun 100’den fazla geliştiriciden oluşan bir ekiple Ubisoft Milan ve Paris tarafınca ele alındı, bu sefer öteki Ubisoft yan kuruluşları dahil ve takım üç kat daha fazla. büyük.
  • Parasız kamera.
  • Bulgu öğesi daha azca doğrusaldır, sadece oyun Aleni Dünya değildir.

Kaynak / Üzerinden

Kaynak Link

Konu Dışı Olucak Bu Sitelerede Bakmanızı Öneri Ederiz…

wordPress site hızlandırma WordPress site hızlandırma eklentileri, sitenizin performansını artırır ve daha yüksek performansa katkı sağlar. Sitenizi optimize etmenize ve hızı verimli bir …

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli