e
sv

MediaİPTV İle Yeni Dönem Başlıyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MediaİPTV İle Yeni Dönem Başlıyor

İPTV Hizmetinde yeni dönem mediaiptv.xyz ile geliyor, Sizde iptv satın almak istiyor veya bayiliğini yapmak istiyorsanız bu makalemizde tanıtacağımız siteyi kullanabilirsiniz.

Öncelikle İPTV Nedir?

IPTV(internet protokolü televizyonu) isminden de anlaşılacağı üzere televizyon programcılığının internet protokolü kullanılarak iletilmesidir. Daha anlaşılabilir biçimde IPTV’yi parolalı veya parolasız kanalların, IP kutularına dönüştürülerek internet ulaşım teknolojileri üzerinden son kullanıcıya yayınlanması biçiminde açıklayabiliriz. Başka Bir Deyişle IPTV, dizileri ve filmleri uydudan iletmek yerine internet üzerinden yollar.

İPTV’nin ne olduğunu öğrendiğimize göre bize bu hizmeti sağlayan iptv firması “mediaiptv.xyz” bize neler sunuyor onları inceleyelim.

İPTV Bayilik

İPTV Reseller Bayilik  Hizmeti;

Bayilik ingilizce’de karşılığı çok karşılaştığımız reseller sözcüğünün bütünde kendisidir. Peki nasıl işliyor iptv bayilik sistemi? Öncelikle bayilik sistemine kaydınızı yapıyoruz ve size ait bir oturumunuz oluyor. Oturum kullanımını öğrenmiyorsanız size  durum ile alakalı küçük bir eğitim veriyoruz. Oturumu kullanmak sandığınızın aksine kolay, basitçe kullanıcı oluşturup yükleyebilirsiniz.

İPTV Kredili Bayilik Hizmeti;

IPTV Bayi Oturumlarınıza Kredi Yükledikçe IPTV Hesapları Açabilirsiniz, IPTV hesabi açtığınız esnasında sistem tarafından otomatik şekilde kredinizden düşmektedir, Krediniz bittiğinde yine kredi yükleyerek iptv hesapları açmaya devam edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak İPTV Panel Satış ve Kurulumu , İPTV Kaynak Satışı gibi hizmetleri  MediaİPTV Sitesinde bulabilirsiniz.

MediaİPTV’de Her şey çok kolay

MediaİPTV 7/24 Olarak destek sistemi ile müşterilerine yardım etmektedir, sitesini açtığınızda kuruluma dair çok detaylı bilgilerin olduğu ve bütün cihazlara nasıl kurulduğunu gösteren yazılar mevcut sizde hiç bir şey bilmeden sitedeki bilgileri kullanarak sizde iptv kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken mediaiptv sitesine girdikten sonra paketler bölümünden iptv satın al diyerek satın alıp kullanabilirsiniz, ayrıca whatsapp destek hattı olan mediaİPTV ile 7/24 bu kanaldan destek alabilirsiniz. Fiyatları piyasa fiyatına göre daha uygun olan mediaİPTV’den iptv bayilik satın alarak sizde iptv satışı yapabilirsiniz.

MediaİPTV sitesinden bayilik formunu doldurarak uygun bulunduğu takdirde bayilik satın alıp iptv satışı sizde yapabilirsiniz, Bu sayede ek gelir sağlayabilirsiniz.

MediaİPTV Fiyatları

Üst taraftaki resimden MediaİPTV Fiyatlarını ve paketlerin özelliklerini görebilirsiniz, Ortak Özellikler olarak “Premium İçerikler,Kaçırdığınız Diziler,7/24 Sinema Loca,Dünya’dan Futbol” Olarak özellikleri görünüyor. Bu birbirinden güzel dizileri MediaİPTV sitesini Tercih ederek rakipsiz fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Üst taraftaki resimden MediaİPTV Avrupa fiyatlarını görebilirsiniz.

Örnek bir bayi paketi görseli üst taraftaki resimde mevcut, resmimizi incelediğimizde Markanıza özel verilen DNS adresi dikkat çekiyor bu da kalitenin bir göstergesidir. M3u linklerinizde sizin markanızın çıkması’da diğer markalardan MediaİPTV’yi ayıran bir özellik olarak görünüyor.

Daha düşük bayi paketi alsanız bile sizi özel kılan Markanıza özel DNS ve M3U Linklerinde sizin markanızın çıkması özelliklerine yine’de sahip oluyorsunuz buda firmanın kalitesini gösteren bir davranış biz firmayı tebrik ediyor sizleri’de mediaİPTV’ye davet ediyoruz.

Yazımızı firma için yapılan yorumları ekleyerek sonlandırıyoruz.

“Satış öncesi ve Sonrasında yaklaşımınız harika. Sayenizde sorunsuz Tv izlemeye başladım. IPTV için doğru adres kesinlikle Media IPTV. Sizleri tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile Tavsiye edeceğim.”

-Yaşar Akbulut

“Bugün ilk ıp tv satın almayı gerçekleştirdim ve internetim 5 mpbs olmasına rağmen ve bir iki cihaz da youtube bağlı olmasına rapmen HD olarak ufak donma ile sorunsuz izledim kurulum için ilgili temsilcilere teşekkürlerimi iletiyorum ilk başlarda güvensizlik vardı içimde ama sonuç gayet muhteşem”

-Tolga Gürsel

“Baslangicta tereddut ettigim fakat mukemmel ilgi ve alakasi ile yillik abonesi oldugum sistemin turkiye sartlarindaki berbat internet hizi ile bile donma ve takilma soz konusu olmadan kullanabileceginiz muthis bir altyapi, herkesin emegine saglik”

-Filiz Er

 

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli