e
sv

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay davası hakkında şaşırtan açıklama!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde müzikçi ve TikToker Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil ortasında geçenler toplumsal medyanın gündemine oturmuştu. Müzikçi Ece Ronay’ı taciz etmekle suçlanan Mehmet Ali Erbil bugün yeni açıklamalarda bulundu.

TikToker ve müzikçi Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı iletileri toplumsal medyadan paylaşmıştı. Akabinde uzun müddet televizyon programları da dahil olmak üzere bu mevzu gündemden inmedi.

Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay davası hakkında şaşırtan açıklama!

Mehmet Ali Erbil, sunuculuk yaptığı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi gazetecilerin kimi sorularını yanıtladı. Erbil açıklamaları sırasında kamuoyundan özür diledi. Mehmet Ali Erbil bahisle ilgili olarak: “Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani” diye konuştu. Erbil, “Bundan sonra da toplumsal medyada yürümeyin” diyen bir basın mensubuna ise “Bundan sonra toplumsal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip…” diyerek karşılık verdi.

“Sosyal medyayı kapattım defterde diyebiliyor musunuz? “sorusuna ise Erbil “Çok eğleniyorum. Yok o denli diyemem. Çok oyalanıyorum” diye konuştu.

Ece Ronay tarafından ise şimdi bu yorumlara bir yanıt gelmedi. En son Ronay’ın eski nişanlısı ile buluşan Mehmet Ali Erbil mevzunun üstünü kapatmak istediğini söylemişti. Siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli