e
sv

Mercusys MW300RE, Meskenlerdeki Wi-Fi Problemlerini Çözmeyi Hedefliyor

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Günümüzde büyüklüğü fark etmeksizin pek çok konutta Wi-Fi sinyal sorunu yaşanıyor. Wi-Fi sinyalleri meskenin her yerine gereğince güçlü ulaşamıyor ve bu da can sıkıcı olabiliyor. Bu sorunu çözmek hedefiyle geliştirilen eserlerden en bilineni Wi-Fi sinyal genişleticiler. Bütçe dostu Wi-Fi tahlilleriyle dikkat çeken Mercusys markasının MW300RE modeli ile meskenlerdeki Wi-Fi meseleleri basitçe çözülebiliyor.

Standart bir sinyal genişletici görünümünde olan ve prize takılarak kullanılan Mercusys MW300RE’nin dizaynında birinci dikkat çeken nokta, üzerinde üç anten yer alması. Bu güçlü antenlerle modemden aldığı Wi-Fi sinyallerini meskenin her yerine ulaştıran eser, boyut olarak da küçük ve az yer kaplıyor.

Kolay suram, uygun fiyat

Mercusys MW300RE’yi almak da kurmak da kolay. Benzerlerine oranla uygun fiyata sahip olan eser, üzerinde yer alan WPS tuşu sayesinde kolay kolay kurulabiliyor. Prize takılıp WPS tuşuna basıldığında kolay kolay ağa bağlanan aygıtı, ayrıyeten yapılandırma gerekmiyor. İstendiğinde MW300RE’yi bulunduğu yerden çıkarıp konutun içinde öteki bir prize takmak da mümkün oluyor. Üzerinde yer alan LED ışıklı Akıllı Sinyal Göstergesi, aygıtın konut içinde en yanlışsız yere yerleştirilmesi konusunda kullanıcılara yardım ediyor. Bu sayede meskenlerdeki Wi-Fi sinyal sorunu kolay kolay ortadan kalkıyor, meskenin her yerinde Wi-Fi sinyallerine erişilebiliyor. İster iş, ister cümbüş, ister eğitim kesintiye uğramıyor.

Fiyatından kurulumuna ve kullanımına kadar kullanıcı dostu olan Mercusys sinyal genişletici, MIMO teknolojisi sayesinde daha güçlü Wi-Fi teması sunuyor. Gerisinde yer alan güçlü takım, gelişmiş üretim gücü ve sıkı test prosedürleri sayesinde kaliteden asla ödün vermeyen Mercusys’in sinyal genişleticisi, kalitesine oranla uygun fiyata sahip. Mercusys MW300RE, şu sıralar 100 TL civarı fiyatla satın alınabiliyor.

Mercusys MW300RE Satın Almak İçin Tıklayın

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli