e
sv

Mercusys’in Yeni ve Güçlü Mesh Eseri: Halo H50G

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bütçe Dostu ağ markası olan Mercusys, yeni ve güçlü Mesh ağ eserini duyurdu. Bu hafta Türkiye’de satışa sunulacak olan Halo H50G model Mesh tahlili, yüksek temas suratı, geniş kapsama alanı, güçlü güvenlik özellikleriyle dikkati çekiyor. Ayrıyeten Mercusys uygulama dayanağına sahip birinci Halo modeli özelliğini de taşıyor.

Konutun her yerinde bağlı iken de kesintisiz bir formda dolaşma imkanı sağlayan, tıpkı ağ ismi ve şifre ile WiFi sinyallerini meskenin her yerine ulaştırabilen Mesh ağ tahlilleri, son devirde kullanıcılar tarafından tercih edilen tahliller ortasında. Vakitle standart router’ların yerini alması beklenen Mesh ağ tahlillerinde de kullanıcılara daha uygun fiyata kaliteli eser sağlayan Mercusys’in yeni modeli, hem ikili hem de üçlü paket seçeneğiyle satışa sunulacak.

Mercusys Halo H50G üniteleri, birleşik bir sistem olarak çalışıyor ve iki üniteli kullanımda –normal koşullarda- 350 metrekarelik bir alana Wi-Fi sinyallerini ulaştırabiliyor. Bu sayede konutun her yerinde güçlü bir Wi-Fi irtibatı kuruluyor.

AC standardında ve çift kanal takviyesi bulunan eser, toplamda 1900 Mbps kablosuz suratlara ulaşılabiliyor. Tıpkı vakitte kablolu ilişki dayanağı de sunan Halo H50G’nin her ünitesinde üçer adet Gigabit temas noktası bulunuyor. Böylelikle ister kablolu ister kablosuz yüksek ilişki suratının keyfi yaşanıyor. 100’den fazla aygıta takviye sağlayan Halo H50G ile IoT aygıtları dahil konuttaki her aygıta dayanak verebilen bir Wi-Fi ağı oluşturuluyor.

Mercusys’in Mesh ailesi olan Halo serisinde akıllı telefon uygulamasını kullanan birinci model olan Halo H50G, Mercusys uygulaması sayesinde hem kolay kuruluyor hem de kolay kolay yönetilip her çeşit ayarı yapılabiliyor. Eserde ayrıyeten Ebeveyn Kontrolleri, Konuk Ağı üzere güçlü güvenlik özellikleri de yer alıyor.

Mercusys Halo H50G’nin iki üniteli paketinin önerilen satış fiyatı KDV dahil 99 USD olarak açıklanıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli