e
sv

MIUI 13 Güncellemesine 28 Aralık’ta Kavuşacak Xiaomi Cihazları!

avatar

Mehmet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Tanınmış sızıntıcı Xiaomiui’ye nazaran, birtakım aygıtlar 28 Aralık’ta MIUI 13 kararlı yapısını alabilirler. Aşağıdaki listede birtakım aygıtların bu yapıyı lansman tarihinde alması bekleniyor. Elbette MIUI 13 birinci kararlı yapısı Çinli kullanıcılara özel olacak ve Küresel yapı daha sonra gelecek piyasaya sürülecek.

Xiaomi, yaklaşmakta olan ana yapısı MIUI 13‘ü resmi olarak ne vakit sunacağını şimdi açıklamadı, fakat geçen yılki çıkış tarihini koruyacak üzere görünüyor. Bunun nedeni Xiaomi‘nin geçen yıl 28 Aralık’ta Mi 11 ile birlikte MIUI 12.5’i piyasaya sürmesiydi. Son gelen haberlere nazaran Xiaomi’nin tıpkı tarihte Xiaomi 12 serisi aygıtlarla birlikte MIUI 13’ü tanıtması bekleniyor.

MIUI 13 Kararlı Sürümü Birinci Bu Aygıtlarla Gelebilir

Genel olarak, MIUI beta sürümleri, kararlı yapıdan çabucak evvel tanıtılıyor. Bir ay evvel Xiaomi, kimi amiral gemisi aygıtlarda MIUI 13 kararlı testine başladığı duyurmuştu. Xiaomiui grupları, MIUI 13 V13.0.1.0’ın esasen birkaç aygıt ismine hazırlandığını ortaya çıkarmak için Xiaomi sunucularından birtakım datalar aldı. Bu aygıtlar 28 Aralık’taki MIUI 13 lansmanında arayüze kavuşacaklar.

İşte Liste:

Mi 11 Ultra

Mi 11 Pro

Mi 11

Redmi K40 Pro

Redmi K40 Pro+

Xiaomi Mi 10S

Mi 11 Lite 5G

Mi MIX 4

Redmi K40

Redmi K40 Gaming

Redmi Note 10 Pro 5G

MIUI 13 Sürümünde umarız ROM farklılığı artık ortadan kalkar ve adaletli aktüelleştirme siyaseti uygulanır. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli